Anker Soundcore Rave Küçük Türkiye’de

Anker Soundcore ailesinin yeni üyesi Anker Soundcore Rave Küçük, BassUp teknolojisiyle donatılmış 80W’lık ses çıkış gücüne sahip 5,25 inçlik vufer ve 2 inçlik tiz hoparlörüyle tam bir ses bombasına dönüşüyor. Anker’in inovasyondaki öncülüğüyle geliştirilen BassUp teknolojisi, müziğin tesirini titreşimle ağırlaştırmak için düşük frekanslı ritimleri dahi gerçek vakitli ayarlıyor ve her bir kesimde yüksek kalitede ses elde edilmesini sağlıyor. Anker Soundcore Rave Küçük sahip olduğu yetenekleriyle ister iç yer olsun isterse dış yer; gerçekleşen tüm parti aktifliklerine güçlü bir ritim kazandırıyor.

Anker Soundcore Rave Küçük Türkiye’de

Anker Soundcore Rave Mini’nin becerileri sahip olduğu ses teknolojileriyle sonlu değil. Taşınabilir Bluetooth hoparlör dahili LED ışıklarıyla, müziğin ritmini görsel bir şölene dönüştürüyor. İç yahut dış yere uygun olarak 6 farklı aydınlatma seçeneğiyle sesin ahengine uygun ışık gösterisi sağlayan Soundcore Rave Küçük, taşınabilir uygulama Soundcore aracılığıyla kullanıcılarına ışık ve ses efektini diledikleri üzere ferdileştirme yeteneği veriyor.

Soundcore taşınabilir uygulaması, sahip olduğu sade orta yüzüyle kullanıcıların uyumlu Anker eserlerini kolay ve keyifli biçimde denetim edebilmesine imkan tanıyor. Uygulama sayesinde 16,8 milyon farklı renk seçeneği ile stil yansıtan ritimler, özel ses efektleriyle DJ’lik deneyimi, ilişki halindeki Anker eserlerine kolay erişim ve istenilen eser hakkında bilgi edinmek tek bir uygulamayla mümkün hale geliyor. Uygulama ile sunulan 3 farklı ve heyecan verici parti oyunu, kalabalığın cümbüşü katlanıyor!


Aygıtlarınızı şarj edin ve birden fazla hoparlöre bağlanın

Havuz başından kumsallara, kamp alanlarından piknik aktifliklerine parti tutkunlarının ayrılmaz bir modülüne dönüşecek Soundcore Rave Küçük, 18 saat boyunca aralıksız müzik dinleme keyfi vadediyor. IPX7 suya dayanıklılık sertifikasına sahip olan kablosuz hoparlör, 1 metre derinlikte 30 dakika boyunca çalışarak etraf şartlarına karşı dirençli bir kasaya sahip olduğunu kanıtlıyor.

Şarj teknolojilerinin küresel önderi Anker, en uzun etkinliklerde dahi telefonların tam güçte kalması için Bluetooth hoparlöre yerleştirdiği dahili USB çıkışı ile Soundcore Rave Mini’yi bir güç bankasına dönüştürüyor. Kullanıcılar dilerse tek bir aygıta iki Rave Küçük hoparlörü bağlayarak stereo sesin iki katına çıkmasını ve müziğin doyasıya hissedilmesini sağlayabiliyor. Ayrıyeten DJ’lik rolünü üstlenmek için sırada bekleyen kullanıcıları düşünen Anker, Rave Mini’ye birebir anda iki farklı telefon eşleştirme özelliği sunuyor.

Yetenekleriyle müzik tutkunlarının vazgeçilmezi haline gelecek Anker Soundcore Rave Küçük, Türkiye pazarında 1.299,90 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

Başa dön tuşu