Bedava Monster Notebook kazanmak isteyenleri içeri alalım!

Şu ortalar PC fiyatlarının arttığı inkar edilemez bir gerçek. Malum koronavirüs sürecinden dolayı üretim tarafında yaşanan ıstıraplar bir yanda, lojistik tarafında yaşanan düşünceler öteki yanda, fiyatları epey üst çekti.

Elbette fiyatların artmasında döviz kurlarının yükselmesi ve ülkemizdeki vergiler de epey tesirli oldu. Çok değil birkaç ay öncesine kadar 6.000 TL düzeyine satılan oyun odaklı dizüstü bilgisayar modelleri şimdilerde 10.000 TL’ye varan fiyatlardan satılmakta.

Hal bu türlü olunca kullanıcılar da PC almakta sorun çekmeye başladı. Lakin Monster‘ın başlattığı yeni kampanya sayesinde siz de fiyatsız bir Abra kazanabilirsiniz.

Bedava Monster Notebook kazanmak çok da sıkıntı değil

Bedava Monster Notebook kazanmak için yapmanız gereken şey aslında çok kolay. Babanızı Monster Notebook almaya ikna etmek. Elbette bu ikna basamağının biraz yaratıcı olması gerekiyor.

Monster Notebook tarafından başlatılan yeni kampanyada babasını yaratıcı bir biçimde ikna etmeyi başaran 1 kişi fiyatsız Abra bilgisayarın sahibi olacak.

Burada iş büsbütün sizin yaratıcılığına kalmış durumda. Dilerseniz yarışın kurallarına aşağıdaki instagram hesabından bakabilirsiniz.

Monster daha evvel de misal bir yarış düzenlemişti. Dilerseniz o müsabakada ödül kazanan görüntüye bakarak ilham alabilirsiniz. Lakin bizim tavsiyemiz daha yaratıcı bir iş çıkarmanız istikametinde olacaktır.

Yaratıcılığınızı konuşturarak akıllı telefonunuz ile çekeceğiniz kolay bir görüntü ile sizde ücretsiz Monster Notebook sahibi olabilirsiniz. 

Başa dön tuşu