Bütçe dostu Galaxy A24 serisinin tasarımı belli oldu: İşte görüntüler

Akıllı telefon pazarında hem amiral gemisi hem de bütçe odaklı Galaxy A serisi telefonlar ile varlık gösteren Samsung, eser yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Bu bağlamda önümüzdeki haftalarda tanıtılması beklenen Galaxy A24 serisinin, birinci manzaraları paylaşıldı. Yaklaşan aygıt neler sunacak? İşte ayrıntılar

Galaxy A24 tasarımı muhakkak oldu

Tasarıma gelirsek, art panelinde bir adet LED flaş ve çıkıntılı üç adet kamera sensörüne sahip olan Galaxy A24, ön panelinde su damlası çentikli bir ekran ve muhtemelen entegre parmak izi tarayıcısıyla karşımıza çıkacak. Bununla birlikte aygıtın sol tarafında SIM yuvası, sağ tarafında ise ses açma kapama ve güç tuşu bulunuyor.

Galaxy A24 serisi, selefine benzeri formda 4G ve 5G olarak iki farklı sürüme sahip olabilir. Sızdırılan görseller ise, aygıtın 4G versiyonuna ilişkin üzere görünüyor. Sızıntılara nazaran kelam konusu model, 6,4 inç boyutlarında FHD+ AMOLED ekran, Helio G99 yonga seti, 4GB RAM, 8 yahut 13MP selfie sensörü ile donatılacak. Bu dizayna ise 50MP ana, 5MP ultra geniş ve 2MP makro kamera suramı ve 25W süratli şarj dayanaklı 5.000mAh pil eşlik edecek.

Samsung, Galaxy A24 serisinin lansman tarihini şimdi açıklamadı. Fakat sızıntılar yoğunluğu düşünüldüğünde, yakın bir tarihte tanıtılacağını söyleyebiliriz.

Başa dön tuşu