Captain Price geri dönüyor! Call of Duty: Modern Warfare duyuruldu

Activision, merakla beklenen Call of Duty: Çağdaş Warfare oyununu bugün resmen duyurdu. Yesyeni bir oyun motoruyla gelen Çağdaş Warfare, 25 Ekim 2019’da oyunseverlerle buluşacak. İşte Call of Duty: Çağdaş Warfare’in oyun içi imajları:

2007 yılında çıkışını yapan Call of Duty 4: Çağdaş Warfare bildiğiniz üzere serisinin en sevilen üretimlerinden birisiydi. Bugün duyurulan Call of Duty: Çağdaş Warfare ise öykü manasında bir reboot fonksiyonu görecek. Captain Price üzere birtakım ikonik karakterler ve eski oyunların sevilen öyküleri geri dönüyor.

Oyunun yayınlanan birinci tanıtım görüntüsünde ‘savaşın rahatsızlık verici gerçeklerine’ odaklanıldığını görüyoruz. Kıssa modunda Avrupa’dan Orta Doğu’ya birçok farklı pozisyonda savaş verilecek. Ars Technica’nın haberine nazaran oyunun yarısından fazlası Farah isimli Afganistanlı bir bayan isyancının gözünden anlatılacak.

Call of Duty: Çağdaş Warfare, Infinity Ward stüdyosu tarafından geliştiriliyor. Yapılan açıklamalarda Çağdaş Warfare’in çapraz platform desteği sunacağı belirtildi. Ayrıyeten oyun içi Season Pass yer almayacak.

Oyunun tanıtım yazısı ve fiyatları:

Karanlık tarafa gitmeye hazır ol, Çağdaş Warfare geri döndü!

Yürekleri ağızlara getiren, global güç istikrarında belirleyici olacak bir efsanede oyuncular, ölümcül Birinci Kademe casuslarının rolüne bürünürken risk hiç bu kadar büyük olmamıştı. Call of Duty: Çağdaş Warfare, hayranlarına inanılmaz açık, yiğit, kışkırtıcı bir anlatım tecrübesi yaşatarak çağdaş savaşın değişen tabiatına eşsiz bir yoğunluk getiriyor ve ışık tutuyor. Her şeyi başlatan stüdyo olan Infinity Ward tarafından geliştirilerek doruktan tırnağa unutulmaz Çağdaş Warfare serisinin destansı bir tasvirini sunuyor.

İçgüdüsel ve dramatik tek oyuncu kıssa seferinde Call of Duty: Çağdaş Warfare, yalnızca Çağdaş Warfare’in başarabileceği halde sonları zorluyor ve kuralları yıkıyor. Oyuncular, simgeleşmiş Avrupa kentlerinde ve Orta Doğu’nun istikrarsız engin topraklarında çok çeşitli milletlerarası özel kuvvetlerle birlikte nefes kesen bâtın operasyonlarda savaş verecek.

Üstelik kıssa burada bitmiyor.

Call of Duty: Çağdaş Warfare’de oyuncular tüm oyun boyunca kendilerini saran bir anlatımın içinde olacak. Klasik çok oyuncu moduyla harika çevrimiçi oyun alanını deneyim et ya da başkalarıyla birlik olarak tüm marifet düzeylerine açık bir dizi seçkin operasyonda ortaklaşa oyna.

PlayStation Store Standard Edition — 469,00 TL
Xbox Store Standard Edition — 472,50 TL
Battle.net Standard Edition — €59.99 

Başa dön tuşu