Cooler Master ve GTR Simulator yarış simülasyonunu duyurdu

Geçmiş yıllarda yalnızca bilgisayar yahut konsol başında oyun oynayabilirken bugün artık özel simülasyon sistemleri geliştiriliyor. Koltuk, masa, monitör, pedal, direksiyon üzere pek çok bileşeni bir ortaya getiren bu sistemler tecrübesi de ağırlaştırıyor.

GTA-F Cooler Master Edition özellikleri ve fiyatı

Cooler Master ve GTR Simulator iştirakinde geliştirilen GTA-F Cooler Master Edition yarış simülasyonu en düzgünlerden birisi olmaya aday. Simülasyon ile oyuncular kısa mühlet içerisinde oyuna başlayabiliyor.

Sistem büsbütün ayarlanabilir bir iskelet ve her boyutta oyuncuya uyabilen birinci sınıf bir koltuk ile geliyor. 14 ayar noktası ile kullanıcıları koltuklarını istedikleri yükseklik yahut düzlem boyunca ayarlayabiliyor.

 Sistemde 30-36 inç ortasında 3 monitör ve tek bir 50 inçlik monitör için yer var. İskeletin alt kısmında ise 442mmx344mm ölçülerinde bir taban mevcut. Bu taban sayesinde kasa daha erişilebilir bir noktaya geliyor.

Sistemde iki adet masa yüzeyi kolay bir biçimde birbirinin yerine çıkarılıp takılabiliyor. Hareketli yapısı ile klavye ve fare tepsisi de oyunculara kolaylık sunuyor. Bu tepsiye istenirse direksiyon aksesuarları da yerleştirilebiliyor. GTA-F Cooler Master Edition sistemi yıl sonuna yanlışsız 1000$ fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

 

Başa dön tuşu