DJI Osmo Action Türkiye fiyatı muhakkak oldu

DJI’ın meraklı beklenen ve geçtiğimiz günlerde duyurulan aksiyon kamerası DJI Osmo Action ile ilgili teknik bilgiler resmileşmişti. Yurtdışı fiyatı 349 dolar olarak açıklanan aksiyon kamerasının Türkiye fiyatı da aşikâr oldu.

DJI Osmo Action Türkiye fiyatı belirli oldu

GoPro Hero 7 Black modeli ile rekabet edecek olan yeni aksiyon kamerası öndeki renkli ekranı ile kendinizi çekerken manzarayı görmenizi sağlıyor. Rakibindeki üzere 12 MP çözünürlükte fotoğraf dayanağı veren aksiyon kamerası 4K 60 fps görüntü kayıt özelliği ile geliyor.

Markanın en değerli tezi olan titreşimsiz görüntüler ise RockSteady ismi verilen bir titreşim engelleme teknolojisi ile sağlanıyor. DJI Osmo Action en değerli rakibi GoPro ile rekabet etmek için tasarlanmıştı. Lakin aygıtın fiyatı GoPro Hero Black ile birebir idi.

Haliyle Türkiye fiyatı da Hero 7 Black ile benzeri düzeylerde oldu. Aksiyon kamerasının açıklanan Türkiye fiyatı ise 2750 TL olacak. Şimdilik ön siparişte olan eserin önümüzdeki günlerde satışa sunulması bekleniyor. Fiyatın Hero 7 Black Türkiye fiyatı ile çok yakın olduğunu belirtelim. Ön ekranın olması kıymetli bir ayrıntı olsa da GoPro‘nun kitlesinin bu kamerayı tercih edip etmeyeceği bilinmiyor.

Başa dön tuşu