Evinizi akıllandırmanın en kolay yolu THEA IQ MULTIS

Dünya artık dijital çağda… Akıllı teknolojiler ise artık herkesin hayatının bir kesimi olma yolunda. Alanında dünyanın önde gelen markalarından Panasonic tarafından geliştirilen Thea IQ KNX Multi İşlevsel Anahtarlar ile tüm meskenin denetimi parmaklarınızın ucunda.

Yüksek teknoloji, kusursuz sadelik, göz alıcı tasarım…

Thea IQ KNX Multi İşlevsel Anahtar; aydınlatma, perde-panjur ve iklimlendirme denetimini tek bir noktadan yaparak mekânlarda konfor ve güç tasarrufu sunuyor.

Dünyanın birinci LED’li elektrik anahtarı olan Thea Blu’nun yalın çizgilerini koruyan eser, Panasonic’in yüksek teknolojisi ile donatılmış bulunuyor. Sadelik ve şıklığı ön planda tutmasının yanı sıra yerlerdeki birçok işlevi yönetebilmesi sayesinde de hem meskenlerde ve ofislerde hem otel, restoran üzere ticari işletmelerde rahatlıkla kullanılabiliyor.

MultiS ile konforun ötesine geçin…

Mekanlardaki işlevlerin artışı ile birlikte teknolojik tahlillere duyulan gereksinim günden güne çoğalıyor. Firmaların bu talebe karşılık farklı tahlilleri var. Teknolojinin önde gelen isimlerinden Panasonic’in bu muhtaçlığa yönelik tahlili ise MultiS Gerçek iklimlendirme denetimi, konforumuz kadar sıhhatimiz için de değerli. Bilhassa yerden ısıtma sistemlerinde tabandan yükselen sıcak hava, ayak rahatsızlığı ve astım üzere hastalıkları tetikleyebiliyor.

Çözüm ise kolay: Taban sıcaklığını optimum seviyede tutmak. Bunun için tasarlanan sistemler olmakla birlikte MultiS, dahili yer probu girişi ile farklı bir esere muhtaçlık bırakmadan yer sıcaklığını istediğiniz kıymette sabitliyor. Klima ve fan coil sistemlerini denetim edebilen ve dahili nem sensörüne sahip olan eserin, pencere kontağı bağlamak için bir de harici girişi var. Bu sayede cam açıldığında iklimlendirmeyi durdurarak güç tasarrufu da sağlıyor.

Kolaylık mı, sadelik mi? Pekala, her ikisine birden ne dersiniz?

MultiS, 12 işlevi denetim etmesinin yanında, konvansiyonel ısıtma sistemlerini ve klima sistemlerini de tek noktadan yönetebiliyor. Kalitesi ile fark yaratan eser, metal görünümü ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Işık geçiren özel bir materyal ile kaplı olan ön kapağın ardında etiketleme alanı ve yaklaşım sensörü bulunuyor. Bu sayede eser, kullanılmadığında ışıklar kapalı ve yalın bir manzara sunarken, elinizi yaklaştırdığınızda barizleşen ikonları ile kullanım kolaylığı sunuyor.

MultiS bu özellikleriyle, teknolojiyi sevenlerin ve sadeliğe kıymet verenlerin tercihi olmaya aday. Eser, sergilendiği fuarlarda mimar ve mühendislerden de tam not almayı başarıyor.

Başa dön tuşu