HP imzalı Omen 15 Türkiye’de satışta

2016’da tanıtılan OMEN  kısa müddette oyun severler tarafından en çok tercih edilen isimlerden biri oldu. Sıra dışı tasarımı ve kusursuz oyun tecrübesi ile dünyanın dört bir yanındaki oyunculara hitap etmeyi başaran OMEN pazara giriş yaptığı birinci günden bu yana ağır bir ilgiyle karşı karşıya.

HP imzası taşıyan yeni OMEN 15 ise sürükleyici özellikleriyle öne çıkarken, gerçek oyun sevdalılarına unutulmaz tecrübeler yaşatıyor.


15-dh0006nt

İnce yapısına rağmen güçlü olan OMEN 15, güçten fedakarlık yapmadan portatif bir aygıt arayan önemli oyuncular için birebir. Masaüstü PC derecesinde performans sunan OMEN 15 Dizüstü PC ile oyuncular oyunlarını her yerde ve en yeterli halde oynarken, hünerlerini de geliştiriyor.

OMEN 15 aşağıdaki özelliklerle ön plana çıkıyor


Intel® Core™ i7
 işlemci ünitesinden güç alan OMEN 15 birinci sınıf NVIDIA® GeForce® RTX 2080’e kadar ekran kartı ile oyun tecrübesini tepeye taşıyor. Max Q tasarım ile geliştirilen OMEN 15, oyuncuların günümüzün rekabetçi oyunlarının sunduğu eğlenceyi yaşamalarını sağlıyor. Bu sırada Max-Q dizaynla ve 9. Jenerasyon Intel® Core™ i7 işlemci sayesinde gelişmiş bir performansla donatılıyor.

Ekran kartında değerli iyileştirmeler yapılan aygıttaki NVIDIA RTX, gerçek vakitli ışın izleme özelliğini dizüstü oyun bilgisayarlarına kazandırıyor. OMEN 15’te 3 taraflı hava çıkışıyla toplamda 5 taraflı hava akışı sunan gelişmiş termal tahlil OMEN Tempest bulunuyor. OMEN Tempest, oyunun en heyecanlı anlarında bile aygıtın soğuk kalmasını sağlayarak akıcı bir oyun tecrübesi sunuyor.

Daha büyük kanatlardan, 3 kademeli motordan ve akışkan dinamik kesimden oluşan yeni fan tasarımı, ısı dağıtımını güzelleştiriyor. OMEN 15, ultra ince 20mm kalınlığıyla daha portatif, kompakt ve sağlam bir oyun aygıtı haline geliyor.

Arka aydınlatmalı ve tıpkı anda birden çok tuşa basılmasını sağlayan anti-ghosting teknolojisine sahip klavyeyle oyuncular oyun performanslarını güzelleştirebiliyor ve çabayı yönetiyor.

Dizüstü PC’de birebir vakitte iki yeni özelliğe sahip OMEN Command Center da yer alıyor. Performans Denetimi özelliği, soğutmayı ya da performansı artıracak formda fanın dönüş suratını yükseltiyor. OMEN Dinamik Güç ise oyunun o anda ne kadar güç tükettiğine bağlı olarak CPU ve GPU’ların vat ölçüsünü yöneterek FPS’nin en yüksek düzeye çıkmasını sağlıyor. İki güçlü özellik bir ortaya geldiğinde aygıtın yapılandırmasını daha esnek hale getirirken oynanışın da güzelleşmesini sağlıyor.

OMEN 15 Laptop ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için tıklayınız.

Başa dön tuşu