Karşınızda yeni nesil ASUS VivoBook S modelleri

Marka, dijital olarak ağır tempoda çalışan profesyonellerden, daima hareket halinde olan sıradan kullanıcılara kadar herkes için tasarlandığını belirttiği yeni eser serisinin, en şimdiki 10.Nesil Intel® işlemciler ve en son NVIDIA® GeForce® GPU’lar ile güçlendirildiğini aktardı. Bunun getirisi olarak da üstün performansın etkileyici estetik ile bir ortaya getirildiği vurgulandı. Yapılan açıklamada Wi-Fi 6 irtibatları ile marka kullanıcılarının öbür taşınabilir aygıtlar ve ASUS marka dizüstü bilgisayarlar ile sıkıntısız entegrasyon sağlayacağı aktarılırken, aygıt ile birlikte gelen MyASUS yazılımının da üretkenliği bir adım ileriye taşıyacağı belirtildi.

Karşınızda yeni jenerasyon ASUS VivoBook S modelleri

Marka yetkilileri, VivoBook S serisi ile ilgili, üstün performans ve şık görünüm vurgusu yaptı. ASUS yetkililerinin yeni VivoBook S serisi ile ilgili yaptığı açıklamanın öbür kısmında şu bilgilere yer verildi; “ Vivobook serisi dizüstü bilgisayarlar, kişilik ve performans ortasında eksiksiz bir istikrar kurar ve yeni seride her modele biraz yetenek ve estetik katan eşsiz bir sarı renk ile çevrelenmiş Enter tuşu bulunur. Farklı bahadır renklerle tasarlanan en yeni VivoBook S serisi dizüstü bilgisayarlar, çoklu vazife ve yüksek tarifli cümbüş için beklentileri büsbütün karşılayabilecek olan 10.Nesil Intel Core işlemcilere, 16 GB RAM kapasitesine ve Intel entegre grafikler yahut en son NVIDIA GeForce grafikler ortasında bir seçim yapabileceğiniz farklı konfigürasyonlara sahip. Ayrıyeten bu yeni jenerasyon Vivobook S serisi NanoEdge ekranlı ince çerçevesi ile 14 inç ve 15 inç boyut sınıflarında güncellenmiş bir kasadır.”

Marka tarafında kasanın boyut ve seçenekleri ile ilgili ayrıyeten şu ayrıntılar aktarıldı; “15.6 inçlik ekranı ile VivoBook S15, kompakt bir kasada azamî ekran alanı sunar, bu nedenle ekranda iki yahut daha fazla etkin pencereyle çoklu misyon yapma eğiliminde olanlar için en pratik seçimdir. VivoBook S14, 14 inç ekranı ve 1,4 kg tartısıyla, çok çeşitli gereksinimleri olan kullanıcılar için eksiksiz bir boyuttadır. Sayısal tuş grubu kullanmak isteyen kullanıcılar için, S14’ün kimi modellerinde isteğe bağlı süratli bilgi girişi için entegre LED aydınlatmalı sayısal tuş kadrosu olan ASUS NumberPad 2.0 dokunmatik yüzey bulunur. Her iki modelde de daha yeterli bir yazma tecrübesi için, standartlardan daha büyük ve geniş klavye tuşları sunar.”

Marka, şık tasarım ve güçlü donanım ile fiyat performans kullanıcıları için çok ilgi cazibeli bir alternatif olacağını, yeni Vivobook S serisinin önümüzdeki günlerde Türkiye’de satışa sunulacağı bilgisini verdi.

Başa dön tuşu