Keenetic Türkiye pazarında faaliyetlerine başladı

Gerçekleşen basın buluşması etkinliğinde Vefa Tarhan, Keenetic marka ağ eserleri hakkında ayrıntılı bilgiler paylaştı.

“Çok sevdiğim ağ ve internet teknolojilerinde uzun yıllardır deneyim sahibiyim, internetin birinci başladığı yıldan, geniş bant internetin birinci günlerinden itibaren içerisindeyim. Mühendislikten üst idaresine kadar her alanında çalışma fırsatım oldu. Takımımızla geçmişte büyük işler başardık. Milyonlarca kullanıcıya ulaştık, bölümümüzün en büyük tahlil sunucularından olduk. Lakin her şey çok süratli değişiyor, vakitle konut ağ tahlilleri, modemler, routerlar sıradanlaştı, birbirine benzedi, gerekli geliştirmeler yapılamadı, üstelik konutlarımızda, iş yerlerimizdeki aygıtlar artmasına, akıllı sistemlerin yaygınlaşmasıyla her geçen gün daha karmaşık olmasına ve daha nitelikli eserlere gereksinim duyulmasına rağmen… Günümüzde ise çok önemli güvenlik tehditlerinin yanı sıra, müşterilerimizin gerek kablosuz irtibatta gerekse uygulamaların çalışmasında önemli performans beklentileri ile karşı karşıyayız.

Keenetic Türkiye pazarında faaliyetlerine başladı

2018 yılında Türkiye’de kıymetli ölçüde tahliller yaptık. Geçmiş ve gelecek değerlendirildi, Keenetic’in çok yanlışsız bir yolda olduğu gözlemlendi, daha güzeli için güncellemeler yaptık. Öteki taraftan Keenetic‘in mevcut müşteriler ortasında %96 memnuniyet anketi de bizler için hoş bir sürpriz oldu. Artık Keenetic ile beraberiz, müşterilerimizin gereksinimlerini çok yeterli biliyoruz ve bu istikamette adımlarımızı attık, eserlerimizi hazırladık. Ful operasyon Türkiye ofisini kurduk, bu hoş tahlilleri müşterilerimizle buluşturmak için büyük heyecan içindeyiz.

Keenetic’in hem yöneticisi hem de yatırımcısı olarak eserlerimize inancım büyük. Talepkâr olan, kaliteyi arayan kullanıcıların muhtaçlıklarını karşılamaktan büyük memnunluk duyacağız. “

Kevin Cheng (Keenetic HQ Hong Kong Kurucu ve İdare Heyeti Lideri da şunları söyledi:

“Bizler çok uygun bir grupla çok kaliteli eserler sunmaktayız. Her vakit en düzgün tahlillere sahip olmak için çok çalışıyoruz, Müşterilerimizin muhtaçlıklarını en âlâ formda tanımlayıp karşılamayı ve onları şad etmeyi ümit ediyoruz. Artık Vefa Tarhan ‘dan değerli bir dayanak aldık, kendisi teknolojiyi, müşteri ihtiyaçlarını, Türkiye kaidelerini çok âlâ biliyor. Konut kullanıcıları, iş dünyası ve internet servis sağlayıcıları Keeentic tahlillerinden epey şad kalacaklardır. Vefa Tarhan ile geçmişte birlikte de çalıştık, bu türlü hoş bir iş iştirakinin Türkiye’deki müşterilerimize büyük yararlar getirmesini diliyorum.”

Başa dön tuşu