LG W10, 26 Haziran tarihinde Hindistan’da tanıtılacak

LG’nin W10 modelini geliştirdiği uzun vakittir biliniyor. Hatta telefonun çalışır halde imajları bile ortaya çıktı. Bugün ise uygun fiyat odaklı olarak sunulacak W serisinin birinci aygıtı olan W10’un tanıtım tarihi öğrenildi. 26 Haziran’da Hindistan’da gerçekleşecek bir aktiflik ile yeni modeli resmi olarak görme bahtı yakalayacağız.

Amazon Hindistan’da listelendi

Bildiğiniz üzere Samsung, Galaxy M serisi ile kullanıcılara uygun fiyatlı telefonlar sunmaya başladı. Ülkemizde de bulunan M serisi epeyce beğenilmişe benziyor. LG de hemşehrisinin müsaadeden giderek W serisini başlatmaya karar verdi. Çinli firmaların ucuz telefonlarının karşısına bu modeliyle çıkacak.

LG W10’un kimi özellikleri paylaşılan görseller sayesinde resmiyet kazandı. Lakin birden fazla bilgi hala sızıntıdan öteye gidemiyor. Yeniden de tamamını saymak gerekirse, üçlü art kamera, 4000 mAh batarya, 6.2 inç ekran, değiştirilebilir çentik, 3 GB RAM, 32 GB depolama, Helio P60 yahut Snapdragon 439 yonga seti biçiminde sıralanabilir.

Yeni modelin en çok merak edilen kısmı hiç elbet fiyatı olacak. Amazon Hindistan’daki posterlerin hepsinde şaşırtıcı fiyata yönelik sloganlar bulunuyor. Son periyotta taşınabilir bölümde istediğini bulamayan LG, uygun fiyatlı yeni serisi ile tekrar canlanacak mı daima birlikte göreceğiz.

Başa dön tuşu