Louis Vuitton AMOLED ekranlı çantalarını görücüye çıkardı!

Ünlü çanta markası Louis Vuitton üzerinde esnek ekranı bulunan enteresan modellerini sergiledi. Görünen o ki esnek ekranlar yalnızca telefon üreticilerinin dikkatini çekmemiş. Ünlü markanın New York’ta gerçekleştirdiği Cruise 2020 defilesinde görücüye çıkan çantaların birinde tek başkasında iki adet esnek ekran bulunuyor.

Louis Vuitton AMOLED ekranlı çantalarını görücüye çıkardı!

Teknolojiyle yakın çalışan markaların eserlerinde sıkça görülen esnek ekranları moda dünyasında da görmeye başladık. Lüks giysi markası Louis Vuitton, esnek ekran çılgınlığına katılan en son şirket. Ünlü moda konutunun yeni tanıttığı çanta kreasyonunda gömme esnek ekranlar dikkat çekiyor. Marka Engadget’a yaptığı açıklamada AMOLED ekranların 1,920 x 1,440 çözünürlüğe sahip olduğunu söz etti.

Ünlü markanın New York’ta gerçekleştirdiği Cruise 2020 defilesinde görücüye çıkan çantaların birinde tek başkasında iki adet esnek ekran bulunuyor. Ekranlarda ise bir web tarayıcısının demosu ve rastgele sıralanmış çeşitli kentlerden görünümlerin görüntüsü dönüyor.

Louis Vuitton, ekran tedarikçisi hakkında rastgele bir açıklama yapmamış. Ayrıyeten çantaların satışa çıkıp çıkmayacağı şimdi muhakkak değil. Yalnızca prototip evresinde kalabilir. Ek olarak oldukça pahalı ürünleri bulunan markanın, üzerinde ekran bulunan bir çantayı nasıl bir fiyatlandırma ile sunacağı büyük soru işareti olsa da, satışa çıktıkları takdirde (daha evvel kablosuz kulak içi kulaklıkların 1000 Dolar’dan satıldığı düşünüldüğünde) hayli değerli ücretlendirilecekleri mümkün görülüyor.

Başa dön tuşu