OnePlus Bullets Wireless 2 kulaklıklar duyuruldu

Sadece akıllı telefon değil kulaklık tarafında da başarılı işler yapan OnePlus dün yapılan aktiflikte yeni kablosuz kulaklığını tanıttı. OnePlus Bullets Wireless 2 ilk kuşağa nazaran daha uygun lakin daha kıymetli bir eser olarak öne çıkıyor.

OnePlus Bullets Wireless 2 özellikleri ve fiyatı

İlk jenerasyona epeyce benzeyen OnePlus Bullets Wireless 2 modeli yüksek kalite için iki adet hareketli şoför ve mid ile basslar için de bir adet dinamik şoför barındırıyor. Böylelikle etkileyici bir performans ortaya çıkıyor.

24-bit Hi-Res ses işleyebilen aptX HD dayanağı yanında Warp Charge hızlı şarj teknolojisine de sahip. 10 dakika şarjla 10 saat kullanılabilen kulaklık birinci kuşağa nazaran kıymetli bir gelişme yaşamış. Ayrıyeten kullanım müddeti de 14 saat üzere başarılı bir performans imza atıyor.

Bluetooth 5.0 teknolojisi üzerinden ilişki kuran model Quick Pair ile anlık olarak OnePlus telefonlarıyla eşleşebiliyor. Art kısımdaki manyetik noktalar tekrar kulaklıkların taşınmasında kolaylık sağlıyor. OnePlus Bullets Wireless 2 modeli 99$ fiyat etiketi ile haftaya satışta olacak.

 

Başa dön tuşu