OnePlus, MWC 2023 için yeni bir konsept telefon hazırlıyor: Peki neler sunacak?

Her yıl olduğu üzere bu yıl düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi‘nde (MWC 2023), akıllı telefon üreticileri tarafından yenilikçi eserler ve teknolojiler sergilenecek. Bugün paylaşılan yeni bir sızıntı, OnePlus‘ın MWC 2023’te görücüye çıkacak ”OnePlus Concept Two” isimli yeni bir konsept telefon üzerinde çalıştığını ortaya çıkardı.

Hatırlayacak olursak OnePlus, üç yıl evvel düzenlenen CES 2022 etkinliğinde Mclaren iştiraki ile geliştirilen ”OnePlus Concept One” ile karşımıza çıkmıştı. Bilmeyenler için kelam konusu telefon, deri dokulu ve siyah şeritlere sahip etkileyici bir tasarımla büyük bir beğeni topladı. Sızıntı kaynağı Max Jambor ise, OnePlus Concept Two’nun teknik özelliklerine değinmedi. Lakin model ismini düşünürsek, telefonun birinci sürümü takip edeceğini söyleyebiliriz.

Ayrıca günümüz akıllı telefon pazarında katlanabilir modellere geçiş sürüyor. Bu nedenle OnePlus Concept Two, OnePlus’ın birinci katlanabilir telefonuna da ışık tutabilir. Çünkü birçok şirket, konsept dizaynlar ile yeni teknolojiler ve sanayide birinci özellikleri bir ortaya getiriyor. Fakat tüm bunları öğrenmemiz için 27 Şubat-3 Mart tarihli MWC 2023 aktifliğine kadar beklememiz gerekecek.

Başa dön tuşu