Samsung Galaxy J7 Pro için Android Pie güncellemesi yayınlanmaya başladı

 

Güney Koreli taşınabilir teknoloji devi Samsung, bahis yazılım güncellemeleri olduğunda tepedeki isim olarak karşımıza çıkmasa da son günlerde görece eski akıllı telefon modellerine Android 9 Pie güncellemesi vererek pek çok kullanıcısının kalbini fethediyor.
 
Bahsi geçen görece eski aygıtlar ortasına bugün itibariyle Galaxy J7 Pro da katılmış bulundu. Aygıt, 2017 yılında Android 7 Nougat işletim sistemi ile piyasaya sürülmüştü ve bu almış olduğu 2. büyük sistem güncellemesi.
J730FMXXU5CSEE güncellemesi Rusya‘daki kullanıcılar için Mayıs ayının güvenlik yamasıyla birlikte yayınlanmaya başlamış durumda. Güncelleme ile birlikte aygıt için yeni One UI kullanıcı arayüzü de yayınlandı. Bu kullanıcıların sistem çapında karanlık mod, jest tabanlı navigasyon sistemi ve adaptif batarya üzere tüm standart One UI özelliklerine kavuşacakları manasına geliyor.
Galaxy J7 Pro’nun Galaxy J7 (2017) ile olan benzerliğini göz önüne alırsak yakın gelecekte Galaxy J7‘nin de güncelleme alması epeyce muhtemel.

Güncelleme etaplı olarak yayınlandığı için farklı coğrafyalardaki kullanıcıların güncellemeye kavuşmaları bir kaç gün ve hatta bir kaç hafta sürebilir.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu