Samsung Galaxy S23 Ultra’nın 200MP kamerası ile çekilen fotoğraf paylaşıldı

1 Şubat’ta duyurulacak olan Galaxy S23 serisinin amiral gemisi Galaxy S23 Ultra’dan yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bilhassa kamera tarafında getirecekleriyle dikkat çeken yeni amiral gemisinden bir fotoğraf örneği de geldi.

Samsung, Galaxy S23 Ultra modelinde yeni 200 MP’lik ISOCELL HP2 sensörüne yer verecek. Bu sensörün düşük ışık performansında ve manzara kalitesinde kıymetli bir ilerleyiş sunması bekleniyor. Dengeli ve gerçek sızıntılarıyla tanınan Ice Univers ise, görünüşe nazaran Galaxy S23 Ultra’nın kamerasıyla çekilen bir fotoğraf örneğine ulaşmış durumda.

Galaxy S23 Ultra kamerası ile çekilen birinci fotoğraf 

Elde edilen manzaranın 12x yakınlaştırma ile elde edildiği belirtilerken buna karşın ayrıntı kaybının en az olduğu aktarılıyor. Twitter’ın sıkıştırma algoritmasına karşın detayların başarılı bir halde korunduğu fotoğraftan anlaşılıyor. Ice Universe, Samsung’un yeni 200MP HP2 sensörünün HP1, HP3, HM1 ve HM3 tarafından çekilen manzaralardan büsbütün farklı görünen sahneler yakaladığını belirtiyor. Hasebiyle sızıntı kaynağının eline bir Galaxy S23 Ultra geçmiş de olabilir lakin şimdi bir karşılaştırma manzarası paylaşılmış değil.

Tüm bunlara ek olarak Galaxy S23 Ultra özelliklerinin yanı sıra Galaxy S23 ve Galaxy S23+ özellikleri de geçtiğimiz günlerde sızdırıldı. Münasebetiyle telefonlar hakkında bilinmeyen birtakım ufak ayrıntılar kaldı diyebiliriz. Samsung’un Galaxy S23 serisini 1 Şubat’ta düzenleyeceği Unpacked 2023 etkinliğinde tanıtacağını tekrar tabir edelim.

Başa dön tuşu