Samsung Galaxy S23 Ultra’nın kamera performansı Pixel 7 Pro ile karşılaştırıldı

1 Şubat’ta tanıtılacak olan Samsung’un yeni serisi Galaxy S23, lansmana sayılı günler kala satışa bile çıktı. Neredeyse tüm özellikleri sızdırılan seriden Samsung Galaxy S23 Ultra‘nın kamerası ile çekilmiş birçok yeni görsel de ortaya çıktı. 

Galaxy S23 Ultra, kamera performansıyla hayli iddialı

Yakın bir vakitte, 200 MP’lik ISOCELL HP2 sensörüne mesken sahipliği yapan Samsung Galaxy S23 Ultra ile çekilmiş yeni görseller ortaya çıktı. Twitter’da yapılan paylaşımda Galaxy S23 Ultra ve Pixel 7 Pro ile çekilen görseller kıyaslandı.

Yukarıdaki paylaşımdan görüldüğü üzere hem Galaxy S23 Ultra ile hem de Pixel 7 Pro ile çekilmiş selfie’ler bulunmakta. İki fotoğraf ortasında ise 12 MP selfie kamerasına sahip Galaxy S23 Ultra ile çekilen selfie, daha gerçekçi bir imgeyle karşımıza çıkmakta.

Yukarıdaki tweet’de ise her iki aygıtla da 30x yakınlaştırma yapılarak çekilmiş görseller bulunmakta. Galaxy S23 Ultra ile çekilmiş görsel, detayları korurken renkleri olduğundan daha canlı göstermekte. Pİxel 7 Pro ile çekilen fotoğrafın ise zoom yapıldıkça kalitesi düşmüş lakin fotoğrafın daha gerçeğe yakın renklere sahip olması dikkat çekmekte.

Yukarıdaki tweet paylaşımı, Galaxy S23 Ultra ile farklı biçimlerde yakınlaştırmaların yapıldığı görselleri içermekte. Yakınlaştırma oranı arttıkça kalite bozulsa da aygıtın hayli âlâ bir yakınlaştırma performansına sahip olduğu görülmekte. 

Başa dön tuşu