Samsung telefon sahiplerine restoranlarda “gizli menü” sunulacak

Samsung, dünya genelindeki müşterileri aygıtlarını satın almaya ikna etmenin epeyce enteresan bir yolunu buldu: Onlara muhakkak restoranlarda özel yemekler sunmak.
Güney Koreli şirket tarafından başlatılan yeni kampanya kapsamında İngiltere’deki Samsung telefon sahipleri ülkedeki restoranlara gittiklerinde masada yer alan AR kodu taşınabilir aygıtları ile tarayarak hiç kimseye sunulmayan gizli menülere erişebilecekler.
Tabi bu durum her restoranda geçerli olmayacak. Güney Koreli şirket Bill’s, The Breakfast Club, Patty & Bun ve Pizza Pilgrims restoranları ile anlaşma yapmış durumda. Yani Samsung müşterileri bu dört restorandan birine yahut hepsine gidebilecekler.

Tüm Galaxy telefonlar için geçerli

Gizli menüler hakkında rastgele bir ayrıntı verilmediği için merak edenlerin restoranları ziyaret etmeleri gerekecek. Ayrıyeten Samsung masa üstü kodları hangi cihazların tarayabileceği konusunda bir bilgi de paylaşmadı. Dolayısı ile tüm Galaxy telefonlar için geçerli olduğu iddia ediliyor.
Yani göründüğü kadarıyla, kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Galaxy S10 satın almasını gerektirecek bir mecburilik yok. Kapalı menü kampanyasının diğer ülkelerde de uygulanıp uygulanmayacağı ise şu an için bilinmiyor.

Başa dön tuşu