Samsung UNPACKED 2020 etkinliğinde ne tanıtacak?

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, 11 Şubat 2020 saat 11:00‘de UNPACKED isminde bir aktiflik gerçekleştirecek. Aktifliğin en çok merak edilen eseri ise, şirketin yeni amiral gemisi olacak olan, Galaxy S20 akıllı telefon serisi.

Samsung UNPACKED 2020 etkinliğinde ne tanıtacak?

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, önümüzdeki ay gerçekleştireceği UNPACKED isimli aktiflikte, çeşitli giyilebilir teknolojik aygıtlar, kulaklıklar ve yeni jenerasyon akıllı telefonlarını teknoloji dünyasının beğenisine sunacak.

Samsung’un gerçekleştireceği Galaxy UNPACKED aktifliği için tarih olarak 11 Şubat 2020 saat 11:00 belirtilmiş, lakin aktifliğin başlama vakti ülkemizde 11 Şubat 2020 saat 22.00 olarak gerçekleşecek. Tanıtılması beklenen eserlerin fazla olması sebebi ile aktiflik mühletinin 2 saatten fazla sürmesi bekleniyor.

Etkinlikte, içerisinde Galaxy S20, Galaxy S20+ ve Galaxy S20 Ultra modellerinin bulunacağı söylenen Galaxy S20 serisinin yanı sıra farklı eserler de tanıtacağı biliniyor. Fakat tanıtılacak eserler arasında Galaxy S20 serisi dışındaki eserlerin hangileri olduğu kesin olarak bilinmiyor.

İddialara nazaran ise şirket, Galaxy Home Mini isminde yeni bir akıllı hoparlör, yeni bir akıllı saat modeli ve katlanabilir akıllı telefonu Galaxy Fold’un halefi olması beklenen yeni bir modeli daha tanıtacak. Ayrıyeten Samsung’un 2019’un sonlarına hakikat tanıtmış olduğu Galaxy Buds kablosuz kulaklık modelinin gelişmiş versiyonu olması beklenen Galaxy Buds+ modelini tanıtacağı da çıkan argümanlar ortasında yer alıyor.

Samsung’un önümüzdeki ay gerçekleştireceği UNPACKED etkinliğini, 11 Şubat 2020’de saatler 22.00’ı gösterdiğinde, aşağıda vermiş olduğumuz linki tıklayarak takip edebilirsiniz.

Burayı Tıklayarak –> Galaxy UNPACKED

Başa dön tuşu