Sıfır bilgiyle hayalinizdeki oyunu geliştirebileceğiniz Udemy kursu sadece 24,99 TL

Online eğitim platformu Udemy, oyun geliştirmek isteyen kullanıcılar için özel bir indirim hazırladı. Rastgele bir programlama lisanı bile bilmeyenlerin katılabileceği “Unity C# – Sıfırdan 2D & 3D Oyun Geliştirme Eğitimi” isimli kurs yüzde 94 indirimle 24,99 TL’ye düştü.
Unity C# – Sıfırdan 2D & 3D Oyun Geliştirme Eğitimi artık yalnızca 24,99 TL 

Unity C# – Sıfırdan 2D & 3D Oyun Geliştirme Eğitimi, Udemy platformunun en tanınan yazılım kursları ortasında yer alıyor. Toplam 26 saatlik içeriğe sahip olan kursa bugüne kadar 14 bini aşkın öğrenci katıldı.

Sıfır bilgiyle oyun geliştirin ve para kazanın 

Bu kurs, Unity oyun motorunu ve C# programlama lisanını kullanarak 2D ve 3D oyun geliştirmeyi öğretiyor. Eğitimler için rastgele bir programlama lisanını bilmek gerekmiyor. Hem Unity oyun motorunu hem de C# programlama lisanını bilginizi sıfırdan ileri düzeye taşıyacaksınız. Eğitimlerin akabinde taşınabilir ve masaüstü platformlara hayalinizdeki oyunu geliştirebilirsiniz. Geliştirdiğiniz oyunu uygulama marketlerinde yayınlayarak oyun geliştiriciliği pazarına birinci adımınızı atabilirsiniz.

Udemy’den satın aldığınız rastgele bir kursa ömür uzunluğu erişebilir, eğitimleri telefon ve bilgisayarınızdan seyredebilirsiniz. Udemy’de yazılım, tasarım, şahsî gelişim, sıhhat, müzik, pazarlama, fotoğrafçılık üzere pek çok kategoriden binlerce Türkçe kurs bulunuyor.

Unity C# kursu hakkında daha fazla bilgi için tıklayın
Başa dön tuşu