Snapdragon 865’li Oppo Find X2 geliyor!

Oppo, aygıtın çıkış tarihi ile ilgili duyuruyu gerçekleştirdi ve Oppo Find X2’nin, önümüzdeki yılın birinci çeyreğinde çıkacağını onayladı.

Snapdragon 865’li Oppo Find X2 geliyor!

Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo, geçtiğimiz yılın Haziran ayında tanıtmış olduğu Find X modelinde Snapdragon 845 işlemcisini kullanmıştı. Bu modelin halefi olan ve 2020 yılının birinci çeyreğinde gelmesi bekleniyordu. Sonunda şirket, aygıtın çıkış tarihi ile ilgili duyuruyu gerçekleştirdi ve Oppo Find X2’nin, önümüzdeki yılın birinci çeyreğinde çıkacağını onayladı. Modelin Snapdragon 865 işlemcisinden güç alacak olan model güçlü donanımı ve kamera performansıyla epeyce dikkat çekeceğe benziyor.

Oppo, yapmış olduğu açıklamada telefonun ekranına odaklanacaklarının altını çizerken, modelin evvelki modellere kıyasla daha yüksek çözünürlük sunacağını belirtti. Aygıt tıpkı vakitte daha yüksek yenileme hızına ve daha geniş dinamik aralığa ve yüksek süratli odaklanmaya sahip olacak.

Sony’nin dikey ve yatay detaylarla çalışan çift piksel teknolojisine sahip yeni sensörünü kullanılacak olan modelde ekrana gömülü bir selfie kamerasına sahip olması bekleniyor. Aygıtın Şubat ayında düzenlenecek olan MWC 2020’de (Dünya Taşınabilir Kongresi) sergilenme ihtimali hayli yüksek.

Başa dön tuşu