Tanıtıma saatler kala OnePlus 7 Pro’dan yeni fotoğraflar

OnePlus 7 ve OnePlus 7 Pro uzun vakittir gündemi meşgul ediyor. Yılın en çok merak edilen modelleri ortasında olan bu iki aygıt için bekleyiş bugün itibariyle son bulacak. Türkiye saati ile 18:00’da düzenlenecek aktiflikte, OnePlus’ın yeni modelleri resmiyet kazanacak. Tanıtıma saatler kala OnePlus 7 Pro’nun çalışır halde fotoğrafları ortaya çıktı.

Çerçevesiz tasarım

Yeni fotoğraflarda evvelki sızıntılardan çok da farklı bir şey görülmüyor. Sizlere aktardığımız “Nebula Mavi” renk seçeneği canlı bir biçimde görüntülenmiş oldu. Aygıtın ön tarafı, açılır kapanır kamera sistemi sayesinde oluşan büsbütün çerçevesiz ekran ile hayli şık görünüyor. Art kapağın yansımalarla telefona farklı bir hava kattığını da söylemeliyiz. Fark edebileceğiniz üzere üçlü art kamera paketi ile gelen aygıtın ana sensörü 48 MP olacak. Dizayna yeni eklenen ayrıntılardan biri ise ortadaki OnePlus logosundan farklı olarak en alta da metin formunda OnePlus logosu yerleştirilmesi.

Cihazın sızdırılan özellikleri 6.67 inç AMOLED 90 Hz ekran, 2340 x 1080 piksel çözünürlük, Snapdragon 855 yonga seti UFS 3.0 depolama, 12 GB’a kadar RAM vb. biçiminde. Tüm bilgileri resmi olarak almamıza çok az bir mühlet kaldı. DonanımHaber’i takipte kalarak aygıtlar tanıtıldığı anda haberdar olabilirsiniz. Ayrıyeten aktifliği canlı izlemek isteyenler aşağıdaki görüntüye bakabilirler.

Başa dön tuşu