Tasarımıyla dikkat çeken Honor MagicBook tanıtıldı!

14 ve 15,6 inçlik boyutlarıyla kullanıcıların karşısına çıkan Honor MagicBook serisi dizüstü bilgisayarlar, bilhassa şık tasarımı ve hafifliği ile ön plana çıkıyor. Sırasıyla 1.38kg ve 1.53 kg yüke sahip olan laptoplar, %84 ve %87’lik ekran-kasa oranıyla da göz dolduruyor.

Laptop tıpkı vakitte 180 derece açılabilme özelliğiyle menteşelerde yaşanabilecek kırılmaların da önüne geçiyor. Kenarında Honor markasını vurgulayan mavi şeritle birlikte Mistik Gümüş ve Uzay Grisi renk seçenekleriyle kullanıcılarla buluşmaya hazırlanan Honor MagicBook birçok güçlü özelliği de bünyesinde barındırıyor.

Sağlam kompakt gövde ve yüksek performans

Özellikle çoklu çekirdek performansıyla birebir anda birden fazla işin yapılmasını mümkün kılan Ryzen 5 3500U Taşınabilir işlemciden gücünü alan Honor MagicBook serisi, grafik süreçleri için de başarılı performans sunan Radeon Vega 8 grafik süreç ünitesini barındırıyor. 8GB’lık çift kanal belleğe sahip olan dizüstü bilgisayarlar, 256GB/512GB’lık PCIe NVME SSD depolamaya sahip olarak sunuluyor.

Gizlilik ve kolaylık bir arada

Honor MagicBook serisi, parmak izi sensörlü güç tuşu ve pop-up web kamerasıyla da başka dizüstü bilgisayarlardan farklı bir yerde konumlanıyor. Güç tuşu üzerinde yer alan parmak izi sensörü, işletim sisteminin anında açılabilmesini sağlayarak, kullanımda süratlilik ve kolaylık sağlıyor. Kamera tuşunun altında bâtın formda bulunan web kamerası ise, istendiği takdirde kasanın içinden ortaya çıkarak, kullanılmadığı müddet zarfında gizliliğinizi müdafaaya yardımcı oluyor. Magic-Link 2.0 yazılımı sayesinde de desteklenen Honor akıllı telefonları da laptop üzerinden denetim etmek mümkün.

10 saate kadar pil ömrü

Özellikle taşınabilirlik manasında hafifliğiyle ön plana çıkan Honor MagicBook, 10 saate kadar sunulan pil ömrüyle de kullanıcı dostu olacak. Yeni jenerasyon Tip-C güç adaptörü ile kullanılabilen MagicBook serisi, 65W’lık şarj adaptörü sayesinde 30 dakika içerisinde %53’lük şarj oranına ulaşabiliyor. Tam şarjda ise 10 saate kadar 1080p’lik bir görüntü evrakı oynatabilmesiyle de uzun seyahatlerin vazgeçilmezi haline geliyor.

Başa dön tuşu