Uygun fiyata muazzam ses deneyimi Logitech G332!

Oyuncu ekipmanı denildiğinde elbet akla gelen birinci isimlerden birisi de Logitech olacaktır. Çabucak her bütçeye uygun eserleriyle dikkatleri üzerine çeken Logitech, ülkemizde de oldukça geniş bir oyuncu kitlesine hitap ediyor.

Uygun fiyata muazzam ses tecrübesi Logitech G332!

Kısa müddet evvel sizler için Logitech’in üst segmente hitap eden oyuncu kulaklığı G Pro X modelini incelemiştik. Sağlamlığı, ses performansı ve 1200 TL civarındaki fiyatı ile kısıtlı bir kesite hitap eden Pro X’in akabinde konuğumu G332 oldu.

Logitech G332, Pro X’e göre çok daha uygun bir etikete sahip. Ortalama olarak 350 TL üzere bir etiketle satılan G332 fiyatının hakkını ziyadesiyle veren bir kulaklık. Dilerseniz Logitech G332 incelemesi için hazırladığımız görüntüye aşağıdan göz atabilirsiniz.

Logitech G332 kimi taraflarıyla eleştiriyi hak ediyor. Lakin görüntüde da bahsettiğimiz üzere kulaklık genel manada beklentileri karşılayan bir performans sunuyor. Bilhassa de FPS oyunlarında ses kasmak istiyorsanız, G332 sizin için ziyadesiyle yanlışsız bir tercih olacaktır. Kulaklıkta o denli bas ya da tiz sesleri çok baskın olmasa da ses kasma konusunda epey başarılı bir iş çıkarılmış.

Elbette şunu da taban not olarak belirtmemiz gerekiyor. Bu fiyat skalasına alabileceğiniz farklı kulaklık modelleri de bulunuyor. Dilerseniz daha kapsamlı bir araştırma yaparak öbür kulaklıklara da göz atabilirsiniz.

Başa dön tuşu