WhatsApp son görülme sorunu ile gündemde

Dünyanın en çok kullanılan uygulamalarından birisi olan WhatsApp vakit zaman ezalar ile karşılaşabiliyor. Tanınan iletileşme uygulamasının artık de başı son görülme sorunu ile dertte! Son bir saat içerisinde kullanıcılar tarafından çok sayıda şikayet bildirimi yapılırken kahrın daha çok karşı tarafın son görülmesinin kapalı olması üzerinden olduğu ileri sürülüyor. Yani bildirilerin iletilmesinde şimdi rastgele bir sorun yok üzere gözüküyor. Lakin şahıslar birbirlerinin en son ne vakit çevrimiçi durumda olduğunu göremiyor.

WhatsApp son görülme sorunu ile gündemde

WhatsApp son görülme sorunu toplumsal medyada hayli fazla konuşulurken sorunun ne vakit giderileceği de merakla bekleniyor. Bilhassa anlık yazışmalarda karşı tarafın bildirisi yazması esnasında yazıyor tabirinin de yer almaması kullanıcılar tarafından bildirilen şikayetler ortasında yer alıyor. Sorunun süreksiz olduğu düşünülse de WhatsApp tarafından şimdi bir adımın atılmamış olması başlarda soru işaretlerine neden oluyor.

Öte yandan üstte da söz etmiş olduğumuz üzere iletilerin iletilmesinde şimdi rastgele bir sorun yaşanmıyor. Yani kullanıcılar birbirlerinin en son ne vakit faal olduğunu göremeseler bile en azından hala sağlıklı bir biçimde irtibat kurabiliyorlar. Ayrıyeten kasvet sırf mobilde değil WhatsApp Web üzerinden de yaşanıyor. Bakalım WhatsApp son görülme sorunu ne vakit çözülecek? Daima birlikte bekleyip göreceğiz.

200$’ı 1500$’a çevirebilirsiniz.Nasıl oldugunu öğrenin.

Başa dön tuşu