Yeni The Legend of Zelda Oyunu Echoes of Wisdom Duyuruldu [Video]

Nintendo, dün akşam düzenlediği Direct sunumunda yeni The Legend of Zelda oyunu Echoes of Wisdom’ı duyurdu. Oyun, ikonik seride bir ilke imza atarak oyuncuları çok sevindirecek.

Yazın gelmesiyle birlikte oyun etkinlikleri başlamıştı. Nintendo da dün akşam merakla beklenen Direct’i resmen gerçekleştirdi. 40 dakika civarı süren sunumda, Switch’e gelecek birçok oyuna yer verildi. Tabii ki bunlar arasında bazıları diğerlerinden daha çok dikkat çekti.

En öne çıkan yapım, ikonik The Legend of Zelda serisinin yeni bir oyunuydu. Şirket, Echoes of Wisdom ismi verilen yapımı resmen duyurdu. Oyun, seride bir ilke imza atacak.

The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom fragmanı:

İlk kez Zelda’nın kendisini kontrol edeceğiz

The Legend of Zelda oyunları, şu ana kadar isminin aksine Zelda’yı oynamaya olanak tanımamıştı. Bunun yerine Link gibi karakterleri oynuyorduk. Echoes of Wisdom, bunu değiştirecek ve ilk kez tüm oyunda Prenses Zelda’nın kendisini kontrol etmemizi sağlayacak. Hayranların heyecanını şimdiden tavan yaptıran Yapımda Zelda’nın dünyayı yıkımdan kurtarırken yaşadığı maceraları konu edinecek.

2D bir olarak karşımıza çıkacak Echoes of Wisdom, 26 Eylül 2024 tarihinde Nintendo Switch için çıkış yapacak.

EA Sports FC 24 de Dahil Toplam Değeri 4.950 TL’den Fazla 7 Oyun Ücretsiz Oluyor! İşte Game Pass’e Haziranın Kalanında Eklenecek Oyunlar

Başa dön tuşu