1.820 TL’lik Oyunun Game Pass’e Geleceği İddia Edildi!

Bugün X’te dolaşan bir iddia, Microsoft’un Steam fiyatı 1.800 TL’yi aşan yeni bir oyunu Game Pass’e getirebileceğini öne sürdü. İşte doğru çıkma ihtimali bir hayli düşük olan bu iddianın detayları.

Türkiye’deki oyun fiyatları artık “uçmuş durumda” desek pek yanlış olmaz. Öyle ki bazı yeni yapımların fiyatları 3 bin TL’yi bile bulabiliyor. Durum böyle olunca da oyunseverler düzenli olarak indirimleri takip ediyorlar ya da aylık abonelik sistemlerine katılıyorlar. Belli ücret karşılığında büyük oyunlar da dahil birçok yapımı deneyimlemenizi sağlayan Xbox Game Pass bunlardan biri.

Microsoft, Xbox Game Pass’e düzenli olarak yeni oyunlar getiriyordu. Ara sıra da bunların büyük oyunlar olduğunu görebiliyorduk. Örneğin yakın zamanda EA Sports FC 24’ün eklendiğini görmüştük. Şimdi ise bir başka yeni oyunun kütüphaneye ekleneceği öne sürüldü.

Avatar: Frontiers of Pandora’nın Game Pass’e geleceği iddia edildi

Sızıntı paylaşan bir X hesabı olan “eXtas1stv”, bugün bir paylaşım yaptı. Kullanıcı, Aralık 2023’te piyasaya sürülen ve Avatar filmlerinden ilham alan açık dünya oyun Avatar: Frontiers of Pandora’nın Game Pass’e gelebileceğini iddia etti.

Başa dön tuşu