10. nesil canavarla gözgöze geldik! Abra A7 V11.2.2 kutudan çıkıyor

Şu ortalar oyun bilgisayarlarının oldukça tanınan olduğunu söyleyebiliriz. Koronavirüs sürecinden dolayı tedarik sürecinde yaşanan aksamalar ve bu eserlere olan talep ister istemez fiyatların da yükselmesine neden oldu.

Bir de bunların üzerine 10. kuşak işlemciler alana sürülünce ortalık toz duman altında kaldı. Pekala 10. jenerasyon işlemci ile donatılmış Monster Abra A7 V11.2.2 bizlere neler sunuyor?

10. kuşak canavarla gözgöze geldik! Abra A7 V11.2.2 kutudan çıkıyor

Bu notebook geçtiğimiz gün elimize ulaştı. Biz de vakit kaybetmeden kutu açılım görüntüsünü çekerek sizlerle paylaştık. Önümüzdeki günlerde bilgisayarın testlerini tamamlayıp kapsamlı bir incelemeyle de karşınızda olacağız.

Eğer Monster Abra A7 V11.2.2 üzerinde test etmemizi istediğiniz bir oyun varsa bizlere bunu yorum olarak yazabilirsiniz. İste YouTube kanalımıza, isterseniz de bu haberin altına oyun tavsiyelerinizi bırakabilirsiniz.

Bu ortada taban not olarak belirtelim. 8 Mayıs Cuma akşamı saat 21:00’da YouTube kanalımız üzerinden canlı yayında takipçilerimizin sorularını yanıtlayacağız. Dilerseniz yayınımıza katılarak, dilediğiniz laptop modelleri hakkında başınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Şu ortalar bir oyun bilgisayarı almayı düşünüyorsanız kısa bir mühlet evvel yayınladığımız 7500 TL altına alabileceğini en düzgün oyun bilgisayarları görüntümüze da kanalımızdan ulaşabilirsiniz.

Tabi ki ülkemizde PC fiyatları şu ortalar günlük olarak değişmekte, münasebetiyle görüntüde verdiğimiz fiyatlarda değişmeler olduysa affola.

Başa dön tuşu