HP’nin yeni dizüstü bilgisayarları, ahşap kaplama seçeneğiyle geliyor

Dizüstü bilgisayarların çoğunlukla polikarbonat gövdelerden yahut alüminyumdan yapıldığını söyleyebiliriz. Bunun uygun fiyat, yük ve ayrıyeten daha güzel ısı iletkenliği üzere birkaç nedeni olsa da, HP farklı bir kaplama seçeneği isteyen kullanıcılar için yeni bir tasarım sunuyor.

Sonbaharda satışa sunulacak

Şirket geçtiğimiz gün Envy serisinin bir kesimi olan ve dizaynında ana değişiklikler sunan yeni ahşap kaplama dizüstü bilgisayar modellerini tanıttı. HP ENVY Wood Series olarak isimlendirilen bu dizüstü bilgisayarlar, ahşap ayrıntılarla süslenmiş bir halde kullanıcıların beğenisine sunuluyor. İki farklı özellik ve renkte ahşap seçeneği sunan şirket, bu sayede aygıtların daha premium bir görünüm kazandığını belirtiyor.

Teknik özellikler açısından, yeni Envy dizüstü bilgisayarlar Intel Core ve AMD Ryzen taşınabilir işlemci seçenekleriyle gelecek. HP’nin “dünyanın birinci otantik ahşap kaplamalı PC’leri” olarak lanse ettiği bu dizüstü modellerinin önümüzdeki sonbaharda piyasaya sürüleceği açıklanırken, cihazların fiyat etiketlerinin ne olacağı konusunda ise şimdi verilmiş bir bilgi yok.

Başa dön tuşu