16 giriş barındıran Thunder 4 dock tanıtıldı: 100w hızlı şarj ve dahası

USB, USB-C ve Thunderbolt dock istasyonları üreten bilinen markalardan Plugable, CES 2023’de Thunderbolt 4 dock eserini duyurdu. Yeni dock istasyonunda 2.5Gbps Ethernet, UHS-II SD kart yuvaları, 100W süratli şarj, eski tip aygıtlar için USB-A portu dahil 16 giri çıkış barındırıyor.
Plugable, yeni Thunderbolt 4 Quad Dock ürününde bu kadar fazla giriş çıkışı bir ortaya getirmek için Intel’in Goshen Ridge yonga setinden faydalandıklarını söylüyor. Dock, 100w şarj, iki adet HDMI portu, çift DisplayPort, 2.5Gbps Ethernet ve hafıza kartları için yuvaya ek olarak USB-A temas noktasını kullanan aygıtlar için 6 adet port içeriyor. Bir adet te 10Gbps performans ve güç sağlayan USB-C portu mevcut.

300 dolara Amazon’da satışta

Dock, HDMI/DisplayPort üzerinden Windows PC’lerde 4 harici monitöre çıkışı desteklerken, M1 Pro/Max işlemcili Mac bilgisayarlar için 2 harici ekran bağlayabiliyorsunuz. Plugable 16-in-1 Thunderbolt 4 Dock olarak Amazon’da satışta olan eserin fiyatı; 300 dolar. Şu anda ön sipariş verilebiliyor, 19 Ocak’tan itibaren satışa sunulacak.

Başa dön tuşu