250 TL altı en iyi Bluetooth hoparlörler – Şubat 2020

Özellikle kablosuz teknolojilerde yaşanan gelişmeler ile birlikte, günlük hayatta kullandığımız ferdî eserlerimizde büyük değişimler yaşandı. Müzik dinleme konusunda hayatımıza giren Bluetooth hoparlörler bu eserlerin tahminen de en kıymetlilerinden biri haline geldi. Piyasada farklı fiyat aralıklarında satılan Bluetooth hoparlörler birçok özellik ile kullanıcılara sunuluyor.

Bluetooth 5.0 teknolojisi ile birlikte başka aygıtlar ile ilişki özelliklerinde değerli gelişmeleri kullanıcılara sunan Bluetooth hoparlörler şuan birçok farklı teknoloji şirketi tarafından sunuluyor. Bluetooth 5.0 ile birlikte Bluetooth hoparlörler daha geniş kapsama alanı, birebir anda birden fazla aygıta bağlanma üzere özelliklere sahip oldu.

Peki uygun fiyatlarda satılan Bluetooth hoparlörler kullanıcıları şad edebiliyor mu? Bu soru Bluetooth hoparlör almaya karar verenlerin en çok sorduğu sorular ortasında yer alıyor. kullanıcı tecrübelerine bakarak düşük fiyatlara sahip Bluetooth hoparlör modellerini kullanan kullanıcıların epey şad olduklarını ve bu eserleri tavsiye ettiklerini görebilirsiniz.

Kızıl ötesi teknolojisinin yerini alan Bluetooth teknolojisi sayesinde artık bir çok aygıt birbiri ile kolay bir biçimde temas kurabiliyor ve bilgi paylaşımı gerçekleştirebiliyor.

Elektronik eser kullanıcılarının vazgeçemediği bir teknoloji haline gelen Bluetooth kullanıcıların müzik dinleme konusundaki alışkanlıklarını da büsbütün değiştirdi. Bluetooth sayesinde artık bu teknolojiye sahip hoparlörler ile kullanıcılar yalnızca ofis ve konut ortamında müzik dinlemek zorunda kalmıyor. İstedikleri her yere Bluetooth hoparlörlerini taşıyabiliyor ve telefonlarından temas kurarak müzik dinleyebiliyorlar.

İyi bir Bluetooth hoparlöre sahip olmak isteyen kullanıcılar nelere dikkat etmeli? Bu soruya verilecek yanıtlar kullanıcıların bir Bluetooth hoparlörden beklentilerine nazaran değişkenlik göstermektedir. Ancak genel olarak kaliteli bir Bluetooth hoparlör uygun bir ses kalitesine sahip olmalıdır. Bunun yanında tasarım olarak taşınabilirlik en kıymetli faktördür. Zira bu aygıtları konutunuzun farklı köşelerinde kullanabildiğiniz üzere pikniklerde, tabiat yürüyüşlerinde ve öbür toplumsal aktivitelerinizde de yanınızda bulundurmak isteyebilirsiniz. Dizayna ek olarak dayanıklılık, ses kalitesi, temas seçenekleri, fiyatı, suya ve toza karşı dayanıklık, şarj mühleti üzere öteki etmenlerde karar verme basamağında epeyce kıymetli.

 İşte Şubat ayı yeni fiyatlara nazaran piyasada 250 TL altında satılan en yeterli Bluetooth hoparlörler modelleri;

Philips BT110A Pixelpop (160 – 185 TL)
Teknik Özellikler
Bluetooth profilleri A2DP, AVRCP, HFP,
Bluetooth aralığı görüş alanı içinde 20 m
Ses girişi (3,5 mm)
USB şarj, Ses çıkış gücü (RMS) 4W,
Ses Sistemi Mono,
Pilin çalıştırma mühleti 8 saat ,Pil tipi lityum (dahili),
Ürün boyutları (GxDxY) 98 x 35 x 77, mm
Ürün tartısı 0,15, kg

JBL Go 2 (180 – 195 TL)
Teknik Özellikler
Ürünün Boyutu: 71.2 mm x 86 mm x 31.6 mm
Ağırlık: 184 g
Pil Şarj Müddeti: 2.5 saat
Ses Çıkış Gücü: 3.0 W
Bağlantı Noktaları: Bluetooth

Anker SoundCore Küçük (230 – 249 TL)
Teknik Özellikler
Bağlantı: Bluetooth 4.0
Ses kalitesi: Stereo
Dahili Mikrofon
Şarj Müddeti: 1 saate kadar
Batarya Ömrü: 15 saate kadar
Bağlantı uzaklığı: 20 metre
Ürün Tartısı 0.22 kg

Başa dön tuşu