25TL’lik mikrofonlu kulaklık Piranha 2102 inceledik!

Günümüzde Bim, A101 ve Şok üzere marketlerde satılan elektronik eserler epey talep görüyor. Zira bu eserler genel itibariyle ortalama fiyatın altına satılıyorlar. Bugün ki inceleme konuğumuz da 25TL’lik fiyatıyla dikkatimizi çeken Piranha 2102 mikrofonlu kulaklık.

25 TL’ye Piranha 2102 mikrofonlu kulaklık aldık!

Malum artık paramız eskisi kadar pahalı değil. 25TL’ye de elektronik bir eser almak çok mümkün olmuyor. Hasebiyle A101 afişinde 25TL’ye Piranha 2102 mikrofonlu kulaklığı görünce dikkatimizi çekti. Münasebetiyle çabucak alıp inceleme masasına yatırdık.

Dilerseniz bu kulaklık ile ilgili yorumlarımıza aşağıdaki görüntüden göz atabilirsiniz.

Elbette şunu da unutmamak gerekiyor. Malum 25TL’ye kaliteli bir kulaklık almak zati mümkün değil. Hasebiyle verdiğiniz parayı da göz önünde bulundurursak Piranha 2102 günü kurtaran bir eser. Lakin çok fazla bir beklentiniz olmaması gerekiyor.

Hatta mümkünse beklentinizi “ses gelsin yeter” modunda tutun. Zira kulaklıkta konfor ve gereç kalitesi ismine bahsedilecek çok fazla bir şey yok.

Ayrıca kulağınızda muhakkak bir müddet tuttuğunuzda da canınız yanmaya başlıyor. Hasebiyle o denli bu kulaklıkla uzun müddetler müzik dinlemeyi düşünmeyin. Elbette bu olay biraz da kulak yapısıyla alakalı olabilir.

Tabi ki günün sonunda hatırlamamız gereken en değerli şey Piranha 2102 için sadece 25TL üzere bir fiyat ödediğiniz olmalı. Çünkü bu paraya kaliteli bir performans beklemez aslında gerçekçi olmazdı.

Başa dön tuşu