31 TL değerindeki ‘Rebel Galaxy’ kısa süreliğine ücretsiz oldu

Epic Games Store, fiyatsız oyun kampanyalarına sürat kesmeden devam ediyor. Bu ayın yeni fiyatsız oyunu da aşikâr oldu. Steam’de 31 TL’ye satılan oyunu Rebel Galaxy şu anda Epic Store’da fiyatsız bir halde edinilebiliyor.

Tek oyunculu bir uzay macera oyunu olan Rebel Galaxy, oyunculara keşfedilmeyi bekleyen dev bir cihan sunuyor. Oyunda, “son derece güçlü bir yıldız destroyerının” kaptanlığını yapıyorsunuz. Açık bir dünyaya sahip olan Rebel Galaxy’de uzay korsanlarıyla savaşma, asteroit madenciliği yapma, ticaretle uğraşma yahut uzaylılarla arkadaş olma üzere birçok farklı seçeneceğiniz var.

2015 yılında çıkışını yapan Rebel Galaxy, Steam üzerinde hayli olumlu yorumlara sahip. Oyunu çabucak şu anda Epic Games Store’dan edinebilir ve Epic Games Launcher yardımıyla da bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Kampanya 27 Haziran’a kadar devam edecek. Epic Games Store’un bir sonraki fiyatsız oyunu ise Last Day of June olacak.

Tanıtım yazısı:

Rebel Galaxy, bilinen kozmosun ucundaki tuhaf sakinlerle aksiyon dolu bir savaş, keşif, buluş, ticaret ve “pazarlık” oyunudur.

Korsanlarla savaşacak, anormallikleri keşfedecek, uzaylılarla arkadaş olacak, savaş enkazlarını yağmalayacak, asteroitlerden kaynak çıkaracak ve yapıtları keşfedeceksiniz. Bu heyecan dolu uzay macerasında, düzenbaz bir düzgün, kurnaz bir uzay tüccarı ya da güce aç bir korsan olarak yolunuzu seçin. 

Başa dön tuşu