ANC özellikli en ucuz kulaklık Honor Magic Earbuds Türkiye’de!

Honor yurt dışında oldukça ilgi gören aktif gürültü engelleme özelliğine sahip yeni kulaklığını ülkemizde de satışa sundu.

Honor Magic Earbuds ile ilgili Honor Türkiye grubu tarafından bir bilgilendirme metni paylaşıldı. Dilerseniz Honor Türkiye takımı tarafından paylaşılan bu bültene aşağıdan göz atabilirsiniz.

Honor Magic Earbuds Türkiye fiyatı açıklandı

HUAWEI Technologies çatısı altında gençlere yönelik teknolojik eserleriyle bedel yaratan HONOR, Türkiye’de satışa sunduğu akıllı eserlerine HONOR Magic Earbuds ile bir yenisini daha ekledi. HONOR’un faal gürültü engelleme teknolojisine sahip birinci kulaklığı olan Magic Earbuds, bugün prestijiyle satışa sunuluyor.

32dB’e kadar gürültü engelleme

HONOR Magic Earbuds, barındırdığı iki farklı mikrofonlu Hibrit Faal Gürültü Engelleme (ANC) teknolojisi sayesinde 32dB’e kadar etraf gürültüsünü engelliyor. İleri beslemeli mikrofon, çevresel gürültüyü engellerken, geri beslemeli mikrofon ise kulağınızdaki istenmeyen gürültüyü ortadan kaldırıyor.

Bu sayede trafik, toplu taşıma, ofis, uçak üzere istenmeyen seslerin bulunduğu ortamlarda, yalnızca dinlediğiniz sese odaklanmanızı sağlıyor. HONOR Magic Earbuds ile sevdiğiniz müziklerde en ince ayrıntıları kaçırmıyor, telefon görüşmelerinde ise karşınızdakini net bir biçimde duyabiliyorsunuz.

Üç mikrofonlu gürültü engelleme sistemine sahip HONOR Magic Earbuds ile tüm telefon görüşmeleriniz de yüksek kaliteye ulaşıyor. Sesinizi hassas halde alan iki harici mikrofon, art plan gürültüsünü kulağınızın içindeki sesi alarak yok eden bir iç mikrofon sayesinde, ağır rüzgâr yahut art plan gürültüsü olan ortamlarda bile sesiniz karşı tarafa problemsiz ve net bir formda aktarılıyor.

Uzun vadeli kullanım ve azamî rahatlık

Bluetooth 5.0 irtibat teknolojisi ile desteklenen HONOR Magic Earbuds, şarj kutusu ile toplamda 13 saate kadar pil ömrüne sahip. Bununla birlikte şarj kutusu ile toplamda 10,5 saate kadar telefon görüşmesi ve 14,5 saate kadar müzik oynatımını tek şarjda ANC kapalı halde sunuyor.Günlük kullanımda azamî rahatlık sunacak formda tasarlanan kablosuz kulaklık, şarj kutusuyla birlikte yalnızca 62 gram tartısında olup rahatça cebinize sığıyor.

Kutudan çıktığı üzere zahmetsizce eşleşme

Kulaklıklar üzerinde dokunmatik denetimleri bulunan Magic Earbuds, tüm bu denetimleri HUAWEI AI Life uygulamasıyla özelleştirmenize imkân sunuyor. EMUI 10 ve üzeri işletim sistemi kullanan akıllı telefonlarla süratli bir halde eşleşen kablosuz kulaklıkta, akıllı sensörler kulaklığın takılı olup olmadığını anlayarak içeriği durdurup tekrar oynatabiliyor.

Minimalist ve şık bir dizayna sahip olan HONOR Magic Earbuds, İnci Beyazı ve Mavi renk seçenekleriyle 799 TL fiyatıyla farklı satış noktasında tüketicileri bekliyor.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu