Apple Design Awards 2019 belli oldu

Apple’ın her yıl WWDC konferansında en başarılı uygulamalara verdiği tasarım mükafatları bu yıl da sahiplerini buldu. Toplam 9 uygulamanın geliştiricileri birbirinden kıymetli mükafatları kazanma bahtı yakaladı.

Apple Design Awards 2019 ödülleri

Bu yıl ödül almaya hak kazanan kullanıcılara App Store özel sayfasında yer almanın yanı sıra değerli Apple eserleri ile dolu bir çanta armağan edildi. Çantanın içerisinde 12.9 inçlik iPad Pro, AirPods kulaklık, en yüksek konfigürasyonda MacBook Pro ve iMac Pro, 512GB kapasiteli iPhone XS, Apple TV 4K yer alıyor. Yani Apple’ın en âlâ eserleri diyebiliriz. Bedel manasında çanta epeyce yüklü bir meblağa denk geliyor.

Apple tasarım mükafatları en uygun tasarım, teknoloji ve yenilik kategorilerinde puanlama yapılarak belirleniyor. Apple Design Awards 2019 kazanan uygulama ve oyunlar şu halde sıralanıyor:

Ordia

Tek parmak dokunuşu ile oynanan aksiyon oyunu yeni bir hayat formundan başlayarak tehlikeli bir dünyaya gerçek gelişmenizi bahis ediniyor.

Flow by Moleskine

Dijital defter uygulaması Moleskine’e ilişkin olan Flow kolay bir biçimde çizim yapmanızı ve notlar almanızı sağlıyor.

The Gardens Between

Tek kişilik macera bulmaca oyunu olan The Gardens Between etkileyici atmosferi ve oyun mekanikleri ile dikkat çekiyor.

Asphalt 9 Legends

Gameloft’un en çok indirilen yarış oyunu.

Pixelmator Photo

Pixelmator Photo masa üstü kalitesinde düzenleme araçları ve RAW format dayanağı ile iOS tarafının başarılı uygulamaları ortasında yer alıyor.

ELOH

Old Man’s Journey geliştiricilerinin elinden çıkan bulmaca cinsinde ELOH müziği de harmanlayarak başarılı bir üretim haline gelmiş.

Butterfly iQ – Ultrasound

Tam beden ultrasonu yapabilen uygulama klinik olarak onaylı 18 ön ayara sahip.

Thumper: Pocket Edition

Thumper klasik aksiyon tipinde ve epeyce başarılı bir üretim.

HomeCourt – The Basketball App

Yapay zekayı da işin içine katan bir basketbol eğitim uygulaması

 

Başa dön tuşu