ASUS Zenbook Duo UX481 tanıtıldı

Dünyanın en büyük teknoloji fuarlarından biri olan CES’de bu sene en yeni teknolojilerini tanıtan markalardan biri de ASUS oldu. Geçtiğimiz sene Zenbook Pro Duo modeli ile 15 inç bir ana ekranın yanında ikinci bir ekran tecrübesini kullanıcılarına sunan ASUS, 14 inç boyutundaki yeni ZenBook Duo (UX481) modelini geçtiğimiz günlerde Türkiye’de satışa sunmuştu. ASUS tarafından yapılan açıklamada; dokunmatik ana ekran seçeneği sunan UX481’in, birebir vakitte entegre özellikleri genişletilen 12,6 inç boyutunda olan yardımcı bir dokunmatik ekranı ASUS ScreenPad Plus ile birlikte kullanıcıların beğenisine sunduklarını duyurdu.

ASUS Zenbook Duo UX481 tanıtıldı

Şirket, Zenbook Pro duo ile birinci sefer geliştirildiği belirttiği yeni teknolojinin 14” versiyonu ile birlikte daha uygun fiyatta son kullanıcı ile buluşacağını aktararak, ScreenPad Plus’ın, kullanıcıların dizüstü bilgisayarlarıyla çalışma biçimlerini geliştirerek üretkenliği artıran ve iş akışlarına süratlice adapte olabilen çok hedefli bir inovasyon olduğunu vurguladı. Yetkililer tarafından bu inovasyon için “Birincil ekranla problemsiz bir halde bütünleşen ve yerleşik ScreenXpert yazılımı ile kullanıcıların ScreenPad Plus’ın verimlilik avantajlarından kolaylıkla yararlanmasına imkan sağlayan çok çeşitli kullanışlı uygulamaları, araçları ve yardımcı programları olan kullanıcı dostu bir yenilikçi” tarifi yapıldı.

ASUS Zenbook Duo UX481 teknik detayları

“Zahmetsiz yaratıcılık için harika performans” vurgusu yapan marka, aygıtın donanım ayrıntıları ile ilgili şu bilgileri paylaştı; 1 TB’a kadar PCIe 3.0 x4 SSD tarafından sağlanan ultra süratli depolama alanı ile birlikte 16 GB’a kadar RAM ve NVIDIA GeForce MX250 GPU ile birleştirilmiş 10.Nesil Intel Core i7 işlemciye sahip. ZenBook Duo’nun, birebir vakitte üst düzey renk doğruluğu sağlayan görseller için çarpıcı PANTONE Onaylı FHD dokunmatik bir ekrana sahip olduğu edinilen öbür bilgiler ortasındaydı. Yetkililerin yaptığı açıklamanın son kısmında ise dizaynın 1.5kg yüküyle kullanıcıların mobilite beklentisini karşılayacağı belirtildi ve NanoEdge ile incelen çerçevelerin bunun en büyük mimarı olduğu aktarıldı.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu