Bill Gates’in telefonu Samsung Galaxy Z Fold 4

Katlanabilir ekranlara yaptığı yatırım ile bugün hem aygıt tarafında hem ekran üretimi tarafında başkan hale gelen Samsung pek çok ünlü ismin de dikkatini çekiyor. Bugüne kadar iPhone kullanan Android firma işverenleri görmüştük lakin artık Samsung kelam konusu.

Bill Gates’in telefonu ne?

Microsoft kurucusu ve dünyanın en güçlü insanlarından Bill Gates, günlük hayatında Samsung Galaxy Z Fold 4 kullandığını açıkladı. Ünlü isim geçtiğimiz yıl da Galaxy Z Fold 3 kullandığını açıklamıştı. Samsung’un katlanabilir telefonlarına özel bir ilgisi mevcut.

Özellikle katlanabilir ekranlar için optimize edilen Microsoft uygulamaları Bill Gates’in kalbini çalmış. Bu açıdan Surface Duo modeline nazaran avantajları var. Microsoft ve Samsung uzun vadede yazılım optimizasyonları konusunda iş birliği yapıyor. Bu da kullanımı kolaylaştırıyor. Ünlü milyarder bir tablet kullanmadığını ve Galaxy Z Fold 4 modelinin ekranının kâfi olduğunu belirtiyor.  

Diğer bir husus ise ünlü ismin Dünyanın her yerinde tarlalar satın alması. Bill Gates ortada büyük bir fotoğraf olmadığını belirtirken uzun vadeli yatırım yapmak istediğini ve tarlaları daha verimli formda kullanarak iş imkânları yaratmaya çalıştığını lisana getiriyor.

Başa dön tuşu