Can sıkıntınızın ilacı Monster Tulpar T7 V20.1 kutudan çıkıyor!

Şu ortalar koronavirüs salgınından dolayı canınız üzücü halde sıkılıyor olabilir. Zira pek çok kişi salgından dolayı meskenlerine kapanmış durumda ve herkesin konutunda keyifli vakit geçirmesini sağlayacak sağlam bir oyun bilgisayarı yok.

Eğer siz de bu ortalar düşüncenizi gidermek için uygun bir oyun bilgisayarı arıyorsanız yanlışsız yerdesiniz. Bu videomuzda sizlerle Monster’ın üst düzey oyuncu bilgisayarı Tulpar T7 V20.1’in kutu içeriğini göstereceğiz.

Can sorununuzun ilacı Monster Tulpar T7 V20.1 kutudan çıkıyor!

Aşağıdan bahse mevzu görüntümüze göz atabilirsiniz.

Monster Tulpar T7 V20.1 tam manasıyla bir oyun canavarı diyebiliriz. Hali hazırda piyasada kaldırmadığı bir oyun yok. İşin güzel yanı çabucak hemen tüm oyunları donma ve kasma yapmadan yüksek ayarlarda oynamanıza müsaade veriyor.

Tulpar T7’nin oyun performansını merak ediyorsanız Oyun Canavarı programımızın birinci kısmına göz atabilirsiniz. Oyun Canavarı’nın birinci kısmında Tulpar T7 ile Doom Eternal’i oynamıştık.

Önümüzdeki günlerde kapsamlı bir Tulpar T7 V20.1 incelemesi ile karşınızda olacağız. Bunun haricinde Oyun Canavarı programında deneyimleyeceğimiz oyunları da Tulpar T7 V20.1 ile oynamaya devam edeceğiz. Yani bu bilgisayarın şimdiki oyunlardaki performansını canlı olarak programımızdan takip edebilirsiniz.

Bu ortada taban not olarak hatırlatalım. Hali hazırda oyun bilgisayarlarına olan talep artmış durumda. Hasebiyle stok sorunu çekmek istemiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı da tavsiye ederiz.

Başa dön tuşu