Canavar kutudan çıkıyor! | Monster Huma H5 V1.2 kutu açılışı

Kısa mühlet evvel Kadıköy’deki yeni yerine taşınan Monster, müşteri kitlesini genişletmeye devam ediyor. Genel olarak oyun serisi bilgisayarlarıyla tanınan Monster, iş tarafında hizmet verdiği Huma serisiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Hem iş, hem de oyun oynamak isteyenler için uygun fiyatlı tahliller sunan Monster, bu açıdan müşterilerini şad etmeyi başarıyor.

Canavar kutudan çıkıyor! | Monster Huma H5 V1.2 kutu açılışı

Biz de hem oyun oynarken, hem de ofis işlerinde kullanabileceğimiz bir bilgisayar arıyorduk ve tercihimizi Monster’dan yana kullandık. Pekala Monster Huma H5 V1.2 kutusundan neler çıkıyor? Bu sorunun karşılığını aşağıdaki görüntüde bulabilirsiniz.

Bu ortada taban not olarak belirtelim. Huma H5 V1.2 gücünü Intel tarafından geliştirilen Coffe Lake Core i7 9750H işlemcisinden alıyor. Bilgisayarda hem işleriniz için gerekli programları, hem de oyunlarınızı rahatlıkla oynayabileceğiniz Nvidia GTX 1650 ekran kartı bulunuyor.

16GB DDR4 RAM ve 512GB Samsung PM981 M.2 SSD ile gelen Huma H5 V1.2 depolama tarafında da beklentileri karşılıyor.

15.6 inçlik FHD çözünürlükte Mat LED ekranla gelen PC, bu açıdan da kullanıcılarını mutlu etmeyi başarıyor.

Önümüzdeki günlerde Huma H5 V1.2 ile ilgili geniş bir inceleme görüntüsü da yayınlayacağız. O vakit başınızda kalan tüm soru işaretlerine de karşılık bulabileceksiniz.

Son olarak PC’nin aktüel fiyatının 8999 TL olduğunu da hatırlatalım.

Başa dön tuşu