Çift arka kameralı Sony Xperia 20’nin görselleri ortaya çıktı

Sony bu yılın başlarında Xperia 10 serisi tanıttığında, 21:9 manzara oranına sahip uzun bir ekran ve art kamera yerleşimi ile yeni bir tasarım sunmuştu. Şirketin Xperia 20 ile aynı tasarımı sürdürmeyi planladığı gösteren yeni görseller ortaya çıktı.
İlk bakışta Xperia 10 ile Xperia 20 ortasında ayrım yapmak oldukça güç. Art panel tasarımı da dahil olmak üzere her iki akıllı telefon da neredeyse tıpkı. Yeni telefonun ekranı evvelki model kadar uzun. Yani bu da 21:9 manzara oranı sunacağı manasına geliyor.

Çift art kamera ile gelecek

Yayınlanan görseller aygıtın yatay biçimde pozisyonlandırılmış çift art kameraya sahip olacağını ortaya koydu. LED flaş ise kamera modülünün çabucak üstünde yer alıyor. Art panelde Sony logosu ve Xperia markası da göze çarpan ayrıntılar ortasında.
Raporda Sony’nin yeni telefonda, Xperia 10’daki üzere büsbütün metal tasarım yerine metal-cam yahut metal-plastik kullanabileceği belirtiliyor. Xperia 20’nin teknik özellikleri, fiyat etiketi ya da ne vakit piyasaya sürüleceği ile ilgili şimdi bir bilgi yok.

Başa dön tuşu