Digiturk play

Türkiye’de en güncel Türk filmlerini, sevilen dizileri ve popüler yarışmaları kaçırmaktan endişe etmeyin. Lider medya platformu Digiturk’ün çanak antensiz hizmeti olan Digiturk Play, New Generation Media LLC aracılığıyla yurtdışında da keyifle kullanılabiliyor.

Digiturk play

Digiturk Play sayesinde gişe rekorları kıran Türk filmlerini beIN Movies kanalında, Türkiye’nin ilk belgesel ve gezi kanalını beIN IZ’de, Türk ve dünya mutfağının seçkin örneklerini beIN Gurme kanalında izleme şansına sahip olabilirsiniz. Bu kanalların yanı sıra, Türkiye’nin en çok tercih edilen ulusal, haber ve kültür eğlence kanallarını da Digiturk Play üzerinden HD kalitede takip edebilirsiniz. Yurt dışında Türkiye ile arasındaki saat farkına son vererek, canlı yayınları dilediğiniz zaman durdurabilir veya 12 saat geri alıp izleyebilirsiniz.

Digiturk Play ile beIN Sport 90+1 kanalı üzerinden 3 büyük takımın canlı maçları dışındaki tüm yayınları, Trendyol 1 Lig maçlarını ve Türkiye’nin en sevilen spor kanallarını yurt dışında izleyebilirsiniz. Canlı yayınları durdurup 12 saat geri alabilme özelliği sayesinde kaçırdığınız dizileri istediğiniz zaman tekrar izleyebilirsiniz.

Digiturk Play’i Smart TV, Android TV, Apple TV, Amazon Fire Stick gibi büyük ekranlarda, ayrıca akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlarınızda kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca, 14 gün içinde memnun kalmazsanız koşulsuz bir şekilde para iadesi yapılır.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu