Dota Underlords’un beta sürümü Android, iOS ve Steam kullanıcılarıyla buluştu

Artifact‘in üzücü başarısızlığı üzerine Valve, bu kez çok daha güçlü ve savlı bir oyun ile geri döndü. Dota 2‘nin içinde yer alan modlardan biri olan Auto Chess‘in bağımsız versiyonu Dota Underlords, Android, iOS ve Steam kullanıcıları için fiyatsız olarak yayınlandı.
 
Auto Chess, en kısa tabirle oyuncuların kahramanları takımlarına katarak, arenalarda düşman kümelerine karşı savaştıkları ve ödül topladıkları bir Dota 2 modu. Dota Underlords da bu modun geliştirilerek bağımsız bir oyun haline getirilmiş versiyonu.
Savaşlar oyunda otomatik olarak gerçekleştiriliyor lakin oyuncular kendi grubunu oluşturan kahramanları seçebiliyorlar. Şayet Dota karakterleri hakkında bilgiliyseniz, Dota Underlords‘da kendinizi meskeninizde hissedeceksiniz çünkü oyunda karşımıza Dota 2‘dekiyle birebir takım çıkıyor.
Ancak buna karşın Dota Underlords, kurgu ve oynanış bakımından Dota serisinden bir epey farklı ve isminin bilakis MOBA (çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası) tipiyle hiçbir ilgisi yok.
Dota Underlords hala beta sürecini tamamlamış durumda değil fakat Android, iOS yahut Steam kullancısı iseniz fiyatsız olarak indirerek deneyimleyebilirsiniz. Dahası, oyunda Crossplay takviyesi bulunduğundan ötürü bilgisayarınızda başladığınız oyuna telefonunuzdan yahut öteki bir aygıttan devam edebilirsiniz.

Oyunun beta sürümünü Android kullanıcıları buradan, iOS kullanıcıları buradan, Steam kullanıcıları ise buradan indirebilirler.

Başa dön tuşu