Erkeklerin Polo Tişört Alırken Dikkat Etmesi Gerekenler

Erkeklerin Polo Tişört Alırken Dikkat Etmesi Gerekenler

Polo tişört genç – yaşlı tüm erkeklerin dolabında bulunan bir giysi eseridir. Polo erkek tişörtlerinin seçiminde bilhassa dikkat edilmesi gereken aşikâr başlı konular bulunmaktadır.  Günümüzde tişörtler polo yaka tişört ya da bisiklet yaka tişörtler üzere pek çok farklı biçim ve farklı kumaş yapısında üretilebilmektedir. Bu çeşitlilik içerisinde erkeklerin polo tişört alırken dikkat etmesi gerekenleri  izmir tişört baskı  yapan önde gelen firmalar ortasında yer alan Tshirt Atölyesi takımı olarak sizler için araştırdık… Keyifli okumalar dileriz…

Büyük kurtarıcı: Polo yaka tişörtler

Erkeklerin günlük giysilerinde hem şıklığı hem de sadeliği yakalayabilmeleri için en büyük kurtarıcı giysi eserleri polo yaka tişörtlerdir. Sizler de farklı renklerde polo yaka tişörtler farklı giysi eserleri ve aksesuarlar ile basitçe kombin ederek tarzınızı oluşturabilirsiniz. Polo yaka tişört seçilirken nelere dikkat edilmelidir sorusuna karşılık olarak;

•Öncelikle dikkat edilmesi gereken konu polo yaka tişörtün sahip olduğu kumaş cinsidir. Spor yaparken bile giyilen nefes alabilen yapıda olan kumaş çeşidinde olan polo yaka tişörtlerden tutun da ipek – pamuklu kumaş karışımından üretilmiş polo yaka tişörtler de bulunmaktadır.
•Örneğin İzmir’de kutlanan ulusal bayramlarda  Atatürk baskılı tişört izmir  sembolleri ile birlikte özel tişörtlar olmalıdır.
•Daha cool bir görünüm elde etmek için hem de tişörtünüzün daha uzun ömürlü olması için polyester ve pamuk karışımından üretilmiş polo yaka tişörtlerin tercih edilmesi önerilir.
•İpekli polo yaka tişörtlerin ise mümkün terleme riskine tedbir olarak bahar aylarında giyilmesi tavsiye edilir. Zira kumaş içeriğindeki ipek ve ipek karışımlı kumaştan yapılan polo yaka tişörtler ter izini daha çabuk bir formda aşikâr etmektedir.

•Polo yaka tişörtlerin kısmı de çok değerli bir ayrıntıdır. Erkeklerin polo yaka tişörtlerini almadan evvel kesinlikle üzerine tam oluyor mu diye denemeleri gerekmektedir. Polo yaka tişörtlerin uzunluğunun çok uzun olmaması (pantolon ceplerinin hizasından aşağıda olmamalı) ve kol uzunluğunun da üst kol kısmının yarısından aşağıya inmemesi daha hoş bir görünüm için kuraldır. Aksi halde vücut yapısına uygun alınmayan polo yaka tişörtler görünüm açısından hayli makus sonuçlar ortaya çıkmasına sebep olmatadırlar.

Polo Yaka Tişört Giyerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

•Her tip tişört üzere polo yaka tişörtünüzün de vücudunuza nazaran çok dar ya da çok geniş olmaması gerekmektedir.
•Polo yaka tişörtün içinden öbür bir tişört ya da atlet giymek manzara bozukluğuna yol açacağı için pek tavsiye edilen bir durum değildir.
•İzmir Tübitak Bilim Fuarı Şenliklerine özel  İzmir Tübitak baskılı tişört  tercih edilmelidir.
•Spor ve fit bir görünüm elde etmek isteyen erkekler cepli olan polo tişörtleri tercih etmemelidir.
•Polo yaka tişört tarihine bakıldığında ezelden beri kısa kollu yapıda olduğu görülecektir. Bu nedenle polo yaka tişörtlerin uzun kollu olan modellerinden mümkün olduğunca uzak durun.
•Polo yaka tişörtünüzü giyerken özensiz ve salaş bir görünüm vereceği için düğmelerin hepsinin açık olmamasına bilhassa dikkat edin. Düğmelerden bir ya da iki adedinin açık olması daha güzel bir tarz yaratmanıza yardımcı olacaktır. Fakat önemli bir kombin yaratmak niyetindeyseniz tişörtünüzün tüm düğmelerini ilikleyebilirsiniz.
•Klasik bir görünüm elde etmek istiyorsanız polo yaka tişörtünüzü uygun modüller ile kombin yapın. Polo yaka tişörtünüzü pantolonunuzun içine sokun ve kesinlikle bir kemer takın. Spor bir görünüm elde etmek istiyorsanız şayet uygun modüller ile kombin yapın ve tişörtünüzü pantolonun dışına bırakın.
•Rahat ve cool bir stil yaratmak istiyorsanız polo yaka tişörtlerinizi mevsim kurallarına uygun olarak pastel renklerde şort ya da pantolon ve kanvas spor ayakkabı ile tamamlayın.

•Polo yaka tişörtlerinizi kot şort ya da kot pantolon ile de tamamlayabilirsiniz. Bu türlü bir kombin için ayakkabı olarak spor modelleri tercih etmeniz önerilir.

Polo Yaka Tişörtlerde Hangi Renkler Tercih Edilmelidir?

Renk seçimi tabi ki kişinin zevkine nazaran farklılık gösterebilen bir bahistir. Fakat her erkeğin giysi dolabında olması gereken renklerde tişörtler ve polo yaka tişörtler yer almalıdır. İster spor olsun ister kalsik her tarza hitap edebilebilen polo yaka tişörtlerden bilhassa beyaz, siyah ve açık ya da koyu mavi renklerde olanları öbür modüller ile kolay kolay tamamlanabileceği için de her erkeğin giysi dolabında kesinlikle bulunmalıdır.

Başa dön tuşu