Google Pixel 7a kanlı canlı görüntülendi: İşte tasarımı

Akıllı telefon pazarında Pixel aygıtlar ile varlık gösteren Google, uygun fiyatlı Pixel 7a modelini yılın birinci çeyreği bitmeden piyasaya sürecek. Bu tanıtıma haftalar kala, Vietnam’da bulunan bir kullanıcı tarafından Pixel 7a’nın canlı görüntüleri paylaşıldı. Her yıl yeni bir Pixel A serisi aygıt ile kullanıcıların karşısına çıkan Google bu defa neler sunacak? İşte ayrıntılar

Pixel 7a’nın tasarımı aşikâr oldu

Paylaşılan imgelere bakıldığında, Pixel 7a’nın büyük oranda Pixel 7 Pro’dan izler taşıyacağını söyleyebiliriz. Çünkü geçtiğimiz günlerde sızdırılan görseller de buna işaret ediyordu. Lakin yeni akıllı telefon, kalın çerçeve tasarımı ile ana modelden ayrılacak. Ayrıca yeni görüntü, Pixel 7a’nın 90Hz yenileme hızı ve çift SIM desteğine sahip olacağını da doğruluyor.

Google, Pixel 7a’nın özelliklerini şimdi onaylamadı. Fakat yakın vakitli sızıntılar, akıllı telefonun FHD+ ekran, çift art kamera, 5W kablosuz şarj ve ekran içi parmak izi sensörüne sahip olacağını gösteriyor. Bütçe dostu bir fiyatlandırma ile gelecek Pixel 7a’nın 2023 yılında düzenlenecek Google I/O konferansında tanıtılması bekleniyor. 

Başa dön tuşu