Google Stadia’nın oyunları ve fiyatlandırması yarın açıklanacak

Google’ın uzun müddet sızıntılarıyla gündemi meşgul eden çevrimiçi oyun servisi, Mart ayında resmiyet kazanmıştı. Stadia ismindeki yeni servisin nasıl çalışacağı ile ilgili yapılan duyuru da oyunlar ve fiyatlandırma üzere değerli bahislerden bahsedilmedi. Google, yarın düzenleyeceği aktiflikle birlikte Stadia fiyatlandırmasını ve oyunlarını açıklayacak.

“Bazı haberler E3’ü beklemez”

Bildiğiniz üzere 11 Haziran tarihinde oyun dünyasının en değerli fuarlarından olan E3 2019 başlayacak. Google da paylaştığı görüntü da “Bazı haberler E3’ü beklemez.” diyerek 6 Haziran tarihinde kendi aktifliğini düzenleyeceğini açıkladı. Şu an için rastgele bir sızıntı olmadığından, hangi oyunları göreceğimiz büyük merak konusu.

Etkinlik Türkiye saati ile 19:00’da başlayacak. Ayrıyeten bu ilişki üzerindeki Stadia YouTube kanalı aracılığıyla aktifliği canlı olarak izleyebileceksiniz. Natürel ki DonanımHaber’i takipte kalarak da Stadia için duyurulan tüm yeni bilgileri öğrenebilirsiniz.

Kısacası özellikle abonelik fiyatı konusunda birçok tartışma dönen Stadia ile ilgili ayrıntıları öğrenmek için bir gün daha beklememiz gerekecek. Google, Stadia sayesinde oyun tarafında istediği sonuçları alabilecek mi, daima birlikte göreceğiz.

Başa dön tuşu