Halo: The Master Chief Collection’ın PC sürümüne ait fiyat duyuruldu

Microsoft E3 2019 konferansında yaptığı birçok duyurunun yanında, Halo: The Master Chief Collection’ın PC sürümünden haberlere de yer verdi.

Paylaşılan bilgilere nazaran Steam ve Microsoft Mağazası üzerinden satın alınabilecek paket içeriğinde bulunan oyunlar hazır hayli yayınlanacak ve süreç, birinci oyun olan Halo: Reach’in Haziran ayı içerisinde çıkmasıyla işlemeye başlayacak. Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2 Anniversary, Halo 3, Halo 3: ODST ve Halo 4 sırayı takip eden öbür oyunlar olacak.

Toplam fiyatı 55 dolar olarak duyurulan Halo: The Master Chief Collection’da Halo 3: ODST için beş öteki oyunlar için ise 10’ar dolar fiyat biçilmiş durumda. Yani toplam paket, 55 dolarlık bir fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

Steam ve Microsoft Mağazası’nın paket için ülkemizde ne üzere bir fiyat siyaseti izleyeceği ise aşikâr değil. Halo: The Master Chief Collection paketi, “Xbox Game Pass PC” prosedürüyle de (Xbox game pass ultimate’ı satın aldıktan sonra (6 tl) microsoft store’dan xbox beta uygulamasını indirip kullanabileceği tabir ediliyor) oynanabilecek.

Başa dön tuşu