iPhone XR 2, şimdiye kadarki en büyük tek hücreli pile sahip iPhone olabilir

Apple’ın bu yıl piyasaya süreceği yeni jenerasyon iPhone’lar merakla bekleniyor. Kore kaynaklı yeni bir rapor en ilgi cazibeli yeniliğin iPhone XR 2 modelinde karşımıza çıkacağını ortaya koydu. Çünkü telefonun iPhone tarihindeki en büyük pile sahip olacağı söyleniyor.
Haberde aygıtın 3.110 mAh kapasiteli bir batarya ile geleceği argüman ediliyor. Android telefonlar ile karşılaştırıldığında oldukça küçük görünebilir fakat bilgi doğruysa Apple’ın bugüne kadar telefonlarında kullandığı en büyük tek hücreli pil olacak.
iPhone XS Max’in pil kapasitesi 3.171 mAh yani biraz daha büyük olabilir lakin hem iPhone XS hem de iPhone XS Max’te çift batarya sistemi bulunuyor.

Çift art kamera ile gelecek

Şu ana kadar duyduğumuz kadarıyla iPhone XR 2, çift art kamera sistemi ile gelecek. Büyük pil, iki art kamera ve uygun fiyat ile birlikte telefon, iPhone’a 1.000 dolar para ödemek istemeyenler için cazip bir seçenek olacak. Şimdi bu bilgilerin resmi olarak doğrulanmadığını fakat gerçeğe dönüşme ihtimalinin yüksek olduğunu da belirtelim.

Başa dön tuşu