Huawei P30 Pro, “En Uygun Akıllı Telefon Kamerası” mükafatını aldı!

Huawei P30 Pro cep telefonunu sizler için kutusundan çıkarmıştık.

Huawei P30 Pro, “En Düzgün Akıllı Telefon Kamerası” mükafatını aldı! Huawei’nin P Serisi’ne üst üste üç yıldır verilen bu ödül, Huawei’nin taşınabilir fotoğrafçılık dünyasını değiştirmek için kalite, performans ve dizaynın daima güzelleştirilmesine olan bağlılığının bir ispatı olarak görülüyor.

Huawei P30 Pro, “En Güzel Akıllı Telefon Kamerası” mükafatını aldı!

Huawei P30 Pro, rastgele bir akıllı telefon kamerasının bugüne kadarki en âlâ düşük ışık performansını ve tıpkı vakitte yakınlaştırma özelliklerini sağladı, kamera ve lens manzara kalitesi ölçümleri ve derecelendirmelerinde sanayi standardı olan DxOMark tarihindeki en yüksek puan olan 112′yi almayı başardı.

Huawei Tüketici Elektroniği Kümesi Taşınabilir Bağlantı Lider Yardımcısı Changzhu Li, “Kamera tecrübesi, Huawei P Serisi akıllı telefonlarımızın stratejisinin her vakit odak noktası olmuştur. En son amiral gemimiz P30 Pro’yu verdiği ödül ile onurlandırdığı için TIPA’ya bir kere daha teşekkür etmek istiyoruz. Leica dörtlü kamera sistemi ile donatılan Huawei P30 Pro, fotoğrafçılık kurallarını tekrar yazıyor; ihtilal niteliğindeki RYYB renk filtresi ve 5x optik zoom ile fotoğrafçılık tecrübesini geliştiriyor. Bu üzere gelişmeler, tüketicilere hayattaki en heyecan verici anları olduğu üzere kaydetmek için Huawei aygıtlarını kullanma konusunda daha fazla özgürlük tanıyor” dedi.

TIPA Lideri Thomas Gerwens, “Huawei, P30 Pro’da Leica ile yeniden taşınabilir fotoğrafçılığın hudutlarını zorluyor, kullanıcıların fotoğraf ve görüntüleri kusursuz kalitede çekmelerini sağlıyor” açıklamasını yaptı.

Huawei P30 Pro, Leica dörtlü kamera sistemi, çok taraflı 40MP HuaweiSuperSpectrum Sensörü ve 20MP ultra geniş kamerayla birlikte, optik stabilizasyona sahip SuperZoom lensinin de yardımıyla kayda bedel manzaralar çekiyor. Huawei Uçuş Müddeti (ToF) Kamera, daha âlâ bokeh efektleri için görsel derinliği ölçümlüyor. Sıralı olarak çalışan bu kameralar, her aydınlatma şartında gözle görülemeyen detayların da yer alabildiği fotoğraflar üretiyor.

Siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Huawei P30 Pro modeli, “En Güzel Akıllı Telefon Kamerası” mükafatını hak ediyor mu? Fikirlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu