Huawei Watch GT 2 tanıtım görüntü sızdı

Mate 30 ailesi ile bir arada 19 Eylül 2019 tarihinde Amanya’nın Münih kentinde düzenlenecek bir aktiflikle tanıtılacak olan Huawei Watch GT 2’nin tanıtım görüntüsü yayınlandı.

Huawei Watch GT 2 tanıtım görüntü sızdı

Bizzat Huawei tarafından geliştirilen Harmony OS işletim sisteminin kullanan birinci akıllı saat olacak Watch GT 2, kısa mühlet evvel tanıtılan ve FreeBuds 3 kablosuz kulaklık modelinde kullanılan Kirin A1 işlemcisinden güç alacak.

Tanıtım görüntüsünde akıllı saatin evvelki modelde olduğu üzere koşu, yüzme ve çeşitli antrenmanları takip etme özelliğinin olacağı görülüyor. Tekrar birinci modelde olduğu üzere sportif ve klasik olmak üzere iki farklı kayışa sahip modelinin olacağı sav edilen saatin pil kapasitesinin de 445 mAh olacağı düşünülüyor. Saat ile ilgili bir başka argüman ise mikrofon ve hoparlöre sahip olacağı istikametinde. Bu sayede evvelki modelde yer almayan arama yapabilme özelliğinin Huawei Watch GT 2‘de yer alacağı iddia ediliyor.

Akıllı saat ile ilgili 10 saniyelik kısa tanıtım görüntüsünü YouTube üzerinden izleyebilirsiniz.

Daha evvel incelediğimiz ve pilinin uzun mühlet kullanılabildiği için beğendiğimiz Huawei Watch GT inceleme görüntüsünü da aşağıda görebilirsiniz. Bize nazaran incelediğimiz bu modelin en kıymetli eksisi akıllı saat üzerinden müzik ve gibisi denetimlerin yapılamamasıydı.

Başa dön tuşu