Intel hız aşırtma yazılımını duyurdu

Geçtiğimiz aylarda grafik denetim merkezini yenileyerek beğeni toplayan Intel artık de bir sürat aşırtma yazılımı geliştirdi. Intel Performance Maximizer ismindeki yazılım sürat aşırtma süreçlerinde kolaylık sağlayacak.

Intel Performance Maximizer neler sunuyor?

Yeni yazılım sonunda K takısı olan dokuzuncu kuşak Intel işlemciler ile uyumlu. Yani Intel Core i9-9900K, Core i9-9900KF, Core i7-9700K, Core i7-9700KF, Core i5-9600K, Core i5-9600KF yeni yazılımdan yararlanabilecek.

Intel Performance Maximizer işlemciyi potansiyeline nazaran otomatik olarak en yeterli noktaya sürat aşırtmayı sağlıyor. Bunu yaparken de kullanıcıya fazla iş bırakmıyor. Böylelikle deneyimi olmasa da kullanıcıların sürat aşırtma tecrübesi yaşamasını sağlıyor.

Yazılımın başka bir artısı standart olarak sunulan 3 yıllık işlemci garantisinin yanında bir seferlik fiyatsız işlemci değişim garantisi olması. Yani bu yazılım ile yapılan sürat aşırtma süreçlerinde rastgele bir sorun çıkarsa değişim fiyatsız yapılacak.

Yazılım 1.5GB boyutlarında ve 8GB RAM ile en az 16GB depolama alanı istiyor. İşletim sistemi ise Microsoft Windows 10 x64 Edition Version 1809 olacak.

İndirme sayfası

 

Başa dön tuşu